Sürprizbozan RDR2 final incelemesi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EL_PATRON16

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Bunu nasıl anlatıcağımı bilmiyorum ama oyunu bitirenler anlıyacaktır. Dutch oyun boyunca bize "oğlum" vb. sevgi kelimeleri kullanıyordu ve bende Dutch'ı bu yönünden samimi görmüş ve sevmiştim ta ki hikayenin %70ine kadar. Micah adlı şerefsiz Milton'a ötmüş ve bunu 1. ağızdan alıp kampa dönüyoruz ama Dutch Bey elinde büyüttüğü bize değil de, gidip 6 aylık yeni yetme Micah'a inanıyor. Bu da yetmezmiş gibi Micah ilk laf atışında araya gidip düzeltmesi gerekirken kavga büyüyor, hadi bunu da geçtim diyelim zaten nefes alamıyoruz ciğerimiz Zonguldak kömürüne dönmüş fight atıyoruz. Kampın ortasında orada da olaya müdahale etmiyor, en son bıçağı yedik öleceğiz yine hiçbir şey demeden arkasını dönüp gidiyor.
Olması gereken bu muydu sizce?
Oyun boyu "sadakat, inanç, güven"v b. aynı kelimeleri sayıp duruyor ama çetenin dağılması tamamen Dutch'ın suçu. Colm o'Driscoll yerine Dutch'ı asmak lazımdı.

Bunu nasıl anlatıcağımı bilmiyorum ama oyunu bitirenler anlıyacaktır. Dutch oyun boyunca bize "oğlum" vb. sevgi kelimeleri kullanıyordu ve bende Dutch'ı bu yönünden samimi görmüş ve sevmiştim ta ki hikayenin %70ine kadar. Micah adlı şerefsiz Milton'a ötmüş ve bunu 1. ağızdan alıp kampa dönüyoruz ama Dutch Bey elinde büyüttüğü bize değil de, gidip 6 aylık yeni yetme Micah'a inanıyor. Bu da yetmezmiş gibi Micah ilk laf atışında araya gidip düzeltmesi gerekirken kavga büyüyor, hadi bunu da geçtim diyelim zaten nefes alamıyoruz ciğerimiz Zonguldak kömürüne dönmüş fight atıyoruz. Kampın ortasında orada da olaya müdahale etmiyor, en son bıçağı yedik öleceğiz yine hiçbir şey demeden arkasını dönüp gidiyor.
Oyun boyu "sadakat, inanç, güven"v b. aynı kelimeleri sayıp duruyor ama çetenin dağılması tamamen Dutch'ın suçu. Colm o'Driscoll yerine Dutch'ı asmak lazımdı.
Olayda zaten Dutch'ın ne kadar paragöz olduğu ile alakalı. Dikkatli bakarsanız Dutch Micah ve Arthur'un arasındayken kararsız kalıyor. Ne yapacağını şaşırıyor ama para aşkı onu yeniyor. Diğer episodelarıda oynadınız mı?

Oyun boyu "sadakat, inanç, güven"v b. Aynı kelimeleri sayıp duruyor ama çetenin dağılması tamamen Dutch'ın suçu. Colm o'Driscoll yerine Dutch'ı asmak lazımdı.

Dutch johndan şüpheleniyordu ve onun hain olduğuna inanıyordu bizde John'a vs yardım ettik o yüzden bizide hain olarak gördü adam zaten yavaş yavaş deliriyordu eski dutch yoktu zaten oyun boyunca delirmesini izledik.

Olayda zaten Dutch'ın ne kadar paragöz olduğu ile alakalı. Dikkatli bakarsanız Dutch Micah ve Arthur'un arasındayken kararsız kalıyor. Ne yapacağını şaşırıyor ama para aşkı onu yeniyor. Diğer episodelarıda oynadınız mı?
Hayır tek kampta bıçak yediğimiz sonu oynadım.

Dutch, Hosea öldükten sonra oyunun sonuna kadar yavaş yavaş akli dengesini yitiriyor. Oyunun sonuna doğru yaptığı hareketlerden bu kolaylıkla anlaşılıyor, bir anda olan bir şey değil bu. O yüzden Arthur yerine Micah'yı seçmesinde şaşırtıcı bir şey yok.

Hayır tek kampta bıçak yediğimiz sonu oynadım.

Daha bitirmemişsin oyunu. Arthur öldükten sonra hiç oynamadıysan daha 8-10 saat civarı var bitirmene.

Geri
Yukarı