RDR2 %100 bitiren kaç kişiyiz?

Avcılık talebi görevi var. Mezarları ziyaret. Ekipman geliştirmesi. Hayvan avı. Gelen davetlere gitmek. Çete yuvalarını keşif. Hazine keşfi.

Oyuncuyu geliştirmeden devam etmiş olabilirsin.

İnanırım :D
Nasıl geliştireceğim ben oyunda yeniyim hiç video falanda izlemedim (spoiler yememek için) oyundan daha çok zevk almam için ve karakteri geliştirebilmem için ne yapmam lazım ne önerirsin ?

Nasıl geliştireceğim ben oyunda yeniyim hiç video falanda izlemedim (spoiler yememek için) oyundan daha çok zevk almam için ve karakteri geliştirebilmem için ne yapmam lazım ne önerirsin?

Oyun hakkında araştırmadan oynamak daha eğlenceli. Ben ilk başlarda at için ahmaklık edip dert edinmiştim ve araştırmıştım. O işi oynayarak çözdüm. Arap atı sadece hızlı bir at, biz doğada gezdiğimiz için bize hitap etmiyor. Ondan kurtuldum. Oyun aslında kendisini çok net belli ediyor. Çantanı geliştir. 2.bölümden itibaren kampa gitme. Duş için valentine gidersin. Dürbünü sürekli keşif için hayvanlara tut. Efsanevi hayvanları avlayıp avcıya götür. Müdahaleleri yap ve bitir ki arthur bir king olarak son ana kadar devam etsin. Tılsımları topla. Ödül bırakma ardında, ödül avcılarının peşinde olması sıkıcı.

Avcılık talebi görevi var. Mezarları ziyaret. Ekipman geliştirmesi. Hayvan avı. Gelen davetlere gitmek. Çete yuvalarını keşif. Hazine keşfi.
Ben Hosea ve Charles ile ava çıkmadım. Köşkte oturan zengin kadının kızının mektubuna gitmedim. Bunlar otomatik % içinde sayılıyor mu yoksa yapmadığım için atlıyor mu?

Oyun hakkında araştırmadan oynamak daha eğlenceli. Ben ilk başlarda at için ahmaklık edip dert edinmiştim ve araştırmıştım. O işi oynayarak çözdüm. Arap atı sadece hızlı bir at, biz doğada gezdiğimiz için bize hitap etmiyor. Ondan kurtuldum. Oyun aslında kendisini çok net belli ediyor. Çantanı geliştir. 2.bölümden itibaren kampa gitme. Duş için valentine gidersin. Dürbünü sürekli keşif için hayvanlara tut. Efsanevi hayvanları avlayıp avcıya götür. Müdahaleleri yap ve bitir ki arthur bir king olarak son ana kadar devam etsin. Tılsımları topla. Ödül bırakma ardında, ödül avcılarının peşinde olması sıkıcı.
Peki onur seviyemi iyileştirmeli miyim eğer yeterince iyi yaparsam ne gibi artıları oluyor ? Yoksa dozunda adam öldürmek çok keyifli :D.

Ayıdan sonra ki görevler. Kampı Rhodes yakınına taşıdığımız zamanlar.

Hosea bizden sadece bir kere eşya istedi, diğerleri görevdi. Şu an yüzde kaçtasın?

Peki onur seviyemi iyileştirmeli miyim eğer yeterince iyi yaparsam ne gibi artıları oluyor ? Yoksa dozunda adam öldürmek çok keyifli :D.
Keskin göz, sağlık, dayanıklılık ve çanta geniş olursa rahat oynarsın. Arthur son görevinde micah hala dövüşebiliyorsun diyor mesela.

Geri
Yukarı