RDR2 2. kez oynanır mı?

Matany

Hectopat
Bugün RDR2'yi Steam'den satin aldim ama daha önce oynamıştım ve sizce RDR2 tekrar oynanır mı? Oyunu 6 ay önce bitirmiştim. Final sahnesi aklımda ve chapterlarda kesik kesik göz önümde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün RDR2'yi Steam'den satin aldim ama daha önce oynamıştım ve sizce RDR2 tekrar oynanır mı? Oyunu 6 ay önce bitirmiştim. Final sahnesi aklımda ve chapterlarda kesik kesik göz önümde.
Canın ne zaman çekerse o zaman tekrar başla derim. Ben de canımın çekmesini bekliyorum. :)

Hocam oyunu oynayan sizsiniz, biz sizin ne kadar isteyip istemediğinizi nereden bilelim :D. Bu soruyu sorduğunuza göre tekrar başlamak istiyorsunuz sanırım, bence başlayın.

Bir nevi de Online için satın aldım fakat şöyle bir sorun var GTA 5 Online'dan ban yemiştim RDR2 yide etkiler mi Social Club'ta sıkıntı yaşar mıyım diye düşünmekteyim.
Hocam şöyle bir konu buldum işinize yarayabilir.

Şu an Social Club üzerinde oyunlarım olarak sadece banli GTA 5 gözüküyor henüz RDR2'ye giriş yapmadim hesabı silmeyi deneyeceğim sorun olmaz umarım.

Ban yediğim zaman gelen mail.
Your account has been banned from playing GTA Online on PC permanently.

All GTA Online suspension and banning decisions are final and may not be appealed. For more information on the GTA Online suspension and ban policy please see Update to GTA Online Suspension and Ban Policy - Rockstar Games Customer Support.

Yeni konular

Geri
Yukarı