RDR2 2 nasıl 2 yıl boyunca kırılmadı?

Polonya'lı firmaları nedense seviyorum yerelleştirme konusunda her dili eklemeye çalışıyorlar dilimize önem veriyorlar. Ubisoft, Bethesda, EA gibi firmalar maalesef yerelleştirme konusunda adım atmıyor.

Aga çünkü büyük firmaların oyunların çok fazla satıyor. Adamlar Türkiye'de satılan oyuna bakmıyor ama indie yapımcılar ya da küçük oyun geliştiricileri oyunlarını duyurabilmek için her kitleye yönelik hareket ediyorlar. (bir de Dying Light çevirisi techland tarafından yapılmadı, techland sadece bir fan çevirisini yerleştirdi oyuna ve çeviri kötü)

Xatab ile oyun kirmanin alakasi ne? xatab oyun kirmiyor sadece repack yapiyor, scene gruplariyla karistirma. Oyunlari reloaded, skidrow, codex gibi gruplar kirar. Fitgirl, xatab gibiler de sadece repack yapar.

Ozetle xatab in oyun release i ile yakindan uzaktan bir alakasi yok.

Crackleyecek kişilere para ödendi para ödemesi kesilince kırıldı diye söyleniyor crack gruplarında

Çünkü "Empress" adı verilen bana göre FCKDRM haricinde bütün "cracker"lardan daha iyi olan olan grup geri döndü ve ilk işleri RDR2'yi kırmak oldu. RDR2 Denuvo'nun yeni sürümünü kullanıyordu ve hiç kimse kıramamıştı. Bu arada şu an Empress çatır çutur bütün oyunları kırıyor.

Oyun 1 yıldan sonra kırıldı. Emek ve çaba + Rockstar kazanmak var para o bakımdan.

Ubisoft Türkiye'de geçen oyuna Türkçe dil eklememiş firma far cry 6' ya mı ekleyecek?

RDR2 gibi Watch Dogs Legion da çıkışının üzerinden 1 yıl geçti hala kırılmadı.

Bence, PC sürümü çıktıktan sonra kırıldı. Hatta daha önce ufak tefek olan Glitch olayı, oyun PC içinde çıkarıldıktan sonra adeta patladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…