RDR2 2 nasıl 2 yıl boyunca kırılmadı?

Cyberpunk 2077 çıktığı saat koruma olmadığı için kırıldı.

Yeni çıkan oyunlar bile üzerinden uzun bir zaman geçmeden kırılıyor.

Buna sports interactive, EA, konami gibi firmaları örnek verebiliriz.
(Activision Modern Warfare 19'da internet bağlantısını zorunlu kılmıştı bence pes, FIFA gibi oyunlara da bu sistem getirilebilir)

Sormak istediğim olay Red Dead Redemption 2
*"İnternet bağlantısı"mecburi kılınmadan.
*"Son sürüm" zorunluluğu olmadan.

2 yıl boyunca nasıl kırılmadı?

Arthur Morgan'dan korktukları için.

Oyun geçen sene 2020'in ocak ayında kırılmıştı Empress kırdı FitGirl sıkıştırdı sonra FitGirl, Empress ile ilişkisini kesti. Dodi sıkıştırıyor artık Empress'ın kırdıklarını.

Cyberpunk 2077'de Denuvo yok Drm-Free bu yüzden anında düştü ortamlara.

Yakında çıkacak Dying Light 2'de de Denuvo yok. Çıktığı gün malum ortamlara düşecek. Oyun Türkçe olduğu için ben şimdiden Steam hesabımdan aldım. Türkçe olan oyunları orijinal almaya çalışıyorum. Dilimizi koyan firmaların oyunlarını orijinal alarak destek olmak lazım.

Son düzenleme:
Cyberpunk 2077 çıktığı saat koruma olmadığı için kırıldı.

Yeni çıkan oyunlar bile üzerinden uzun bir zaman geçmeden kırılıyor.

Buna sports interactive, EA, konami gibi firmaları örnek verebiliriz.
(Activision Modern Warfare 19'da internet bağlantısını zorunlu kılmıştı bence pes, FIFA gibi oyunlara da bu sistem getirilebilir)

Sormak istediğim olay Red Dead Redemption 2
*"İnternet bağlantısı"mecburi kılınmadan.
*"Son sürüm" zorunluluğu olmadan.

FIFA 21hala kırılamadı.

RDR2 2 senede değil bir senede kırıldı. 2018'de konsollara 2019'da PC'ye geldi. 2020'de ise kırıldı oyun.
Dilimizi koyan firmaların oyunlarını orijinal alarak destek olmak lazım.

Her oyuna yapmak lazım ki adamlar da Türkçe getirsinler. Dying Light'ın ilk oyunu çok sevildiğinden (Türkiye'de) şimdi Türkçe çıkıyor oyun.

RDR2 2 senede değil bir senede kırıldı. 2018'de konsollara 2019'da PC'ye geldi. 2020'de ise kırıldı oyun.

Her oyuna yapmak lazım ki adamlar da Türkçe getirsinler. Dying Light'ın ilk oyunu çok sevildiğinden (Türkiye'de) şimdi Türkçe çıkıyor oyun.

Evet ülkemizde çok seviliyor Dying Light sonradan Türkçe eklemişlerdi. Şimdi ikinci oyun çıkar çıkmaz Türkçe olarak oynayacağız. Polonyalı firmaları nedense seviyorum yerelleştirme konusunda her dili eklemeye çalışıyorlar dilimize önem veriyorlar. Ubisoft, Bethesda, EA gibi firmalar maalesef yerelleştirme konusunda adım atmıyor. Far Cry 6, Türkçe çıksaydı alırdım mesela 270₺ benim için para değil. Ama hikayeyi tam olarak %100 anlayarak oynayamadıktan sonra bir anlamı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı