RDR2 460 TL

RüzgarReking

Picopat
Daha fazla  
Steam Türkiye'den çekiliyor RDR'yi bir dahaki 460 TL'ye zor buluruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç tane konu oldu hiç konuyu açarken bakmıyor musunuz tarihlere?

Kaç tane konu oldu hiç konuyu açarken bakmıyor musunuz tarihlere?
Bakmasına da gerek yok ki. Konuyu oluştururken başlığa benzer konular altta çıkıyor.

Bu arada Dolar'a geçildiğinde belki RDR 2 ucuzlayabilir. Oyun 60 Dolar ve MENA-USD ile beraber bize önerilen fiyattan 27 Dolar olarak satışa sunulabilir. Tabii bu tamamen Rockstar'a bağlı. Önerilen fiyata uymazlarsa bile (büyük ihtimalle uymazlar) 40 Dolar civarı bir fiyattan çıkarsa yine şu anki fiyatıyla eşit oluyor. Yani RDR 2'nin fiyat olarak değişeceğini ben çok düşünmüyorum. Fakat belli olmaz belki 60 Dolar olarak sunarlar ve 1700 TL civarına almak zorunda kalırız. Bu tamamen benim fikrim, her hangi bir kaynağım yok. O yüzden dediklerimi çok da sallamayın. :)

Bu arada Dolar'a geçildiğinde belki RDR 2 ucuzlayabilir. Oyun 60 Dolar ve MENA-USD ile beraber bize önerilen fiyattan 27 Dolar olarak satışa sunulabilir. Tabii bu tamamen Rockstar'a bağlı. Önerilen fiyata uymazlarsa bile (büyük ihtimalle uymazlar) 40 Dolar civarı bir fiyattan çıkarsa yine şu anki fiyatıyla eşit oluyor. Yani RDR 2'nin fiyat olarak değişeceğini ben çok düşünmüyorum. Fakat belli olmaz belki 60 Dolar olarak sunarlar ve 1700 TL civarına almak zorunda kalırız. Bu tamamen benim fikrim, herhangi bir kaynağım yok. O yüzden dediklerimi çok da sallamayın. :)

Hocam ben 6 Kasım'a kadar kapmayı düşünüyorum Allah'ın izniyle çok fırsat kaçırdım bu oyun İçin olan bu sefer son gibi geldi 😃

Bu arada Dolar'a geçildiğinde belki RDR 2 ucuzlayabilir. Oyun 60 Dolar ve MENA-USD ile beraber bize önerilen fiyattan 27 Dolar olarak satışa sunulabilir. Tabii bu tamamen Rockstar'a bağlı. Önerilen fiyata uymazlarsa bile (büyük ihtimalle uymazlar) 40 Dolar civarı bir fiyattan çıkarsa yine şu anki fiyatıyla eşit oluyor. Yani RDR 2'nin fiyat olarak değişeceğini ben çok düşünmüyorum. Fakat belli olmaz belki 60 Dolar olarak sunarlar ve 1700 TL civarına almak zorunda kalırız. Bu tamamen benim fikrim, her hangi bir kaynağım yok. O yüzden dediklerimi çok da sallamayın. :)
Yok hocam Rockstar oyunları ucuzlamaz.

Bugün aldım Nays ile beraber bence kacırmayın cok dusunmustum alıp almamak konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı