RDR2 49 saatte bitirmek başarı mı?

AlperK00

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben RDR2'yi ilk oynayışta (yani 2. veya 3. kez bitirmedim) 49 saate bitirdim. Sizce iyi başarı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben RDR2'yi ilk oynayışta (yani 2. veya 3. kez bitirmedim) 49 saate bitirdim. Sizce iyi başarı mı?
Ben şahsen 60 saat gibi bir süreyle bitirdim. Avcılıktır, balıkçılıktır ilgimi çekmese de yapmadığım yan görev kalmadı. Hızlı seyahat de eklenince bi tık hızlanıyorsun zaten gayet normal bir süre bence ama yine de bir çok şey kaçırmışsın gibi.

Ben 45. saatteyim daha Chapter 3e geçme görevini yeni bitirdim 😁. Ana görevler yerine haritada geziyorum genellikle. Bir de %100 bitirmek için uğraşıp challenge'ları ve compendium'ları yapıyorum.

Ben 45. saatteyim daha Chapter 3e geçme görevini yeni bitirdim 😁. Ana görevler yerine haritada geziyorum genellikle. Bir de %100 bitirmek için uğraşıp challenge'ları ve compendium'ları yapıyorum.
He işte ben o challenge mevzularına vs girmedim ama etrafta gördüğüm her soru işaretine atladım, etrafta gezdim, yan görev kalmış mı diye baktım; bulamayınca da ana hikayeyi bi bitirelim artık oldu olay.

He işte ben o challenge mevzularına vs girmedim ama etrafta gördüğüm her soru işaretine atladım, etrafta gezdim, yan görev kalmış mı diye baktım; bulamayınca da ana hikayeyi bi bitirelim artık oldu olay.
İyi ki girmemişsim bence. %100 yapacağım diye takıntı oldu 2 gündür kumar challenge'larına uğraştım 8 saatimi yedi ama sonunda bitti. Tamamen zaman kaybı.

Geri
Yukarı