RDR2 "a Game is currently running" hatası

İşletim sistemi
Windows 11

Nebilm

Decapat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İntel core i5 2400

Anakart: Foxconn h61mxl-k

Ekran kartı: Gtx 1060 3 Gb

Ram: 8 Gb
Meslek
öğrenci
RAM
8 Gb
Ekran kartı
Amd HD 7570 2GB
Anakart
Foxconn h61mxl-k
İşlemci
İntel Core i5 2400
Selam, birkaç gün önce Epic Games'ten RDR2 satın aldım fakat bugün oyunu kurup ilk kez çalıştırınca "a Game is currently running" hatası ile karşılaştım. Social Club'ı silsem de bilgisayarı açıp kapatsam da hata hala aynı. Sadece Social Club uygulaması üzerinden çalıştırınca bu hatayı vermiyor fakat oyun açılmıyor. Technopat'ta ki konularada baktım fakat bir çözüm bulamadım. Daha önce bu hatayı alıp çözen varsa yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-28 224926.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-28 224926.png
    185,4 KB · Görüntüleme: 22
Selam, birkaç gün önce Epic Games'ten RDR2 satın aldım fakat bugün oyunu kurup ilk kez çalıştırınca "a Game is currently running" hatası ile karşılaştım. Social Club'ı silsem de bilgisayarı açıp kapatsam da hata hala aynı. Sadece Social Club uygulaması üzerinden çalıştırınca bu hatayı vermiyor fakat oyun açılmıyor. Technopat'ta ki konularada baktım fakat bir çözüm bulamadım. Daha önce bu hatayı alıp çözen varsa yardımcı olabilir mi?

Rockstar Games Launcher'i silip oyunun kendi yüklemesini dene. Olmadı internetten indirip dene.

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    985 KB · Görüntüleme: 30
  • 3.png
    3.png
    40 KB · Görüntüleme: 31
Hocam bir çözüm bulabildiniz mi? Bende aynı sorundan muzdaribim.

Maalesef hiçbir çözüm bulamadım. Yüksek ihtimalle ekran kartından kaynaklı çünkü bunu yazdığım sırada HD7570 ekran kartı vardı. GTX 1060 satın aldım ve Windows 10'a geçtim. Şu an sorunsuz çalışıyor.

Geri
Yukarı