Çözüldü RDR2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Arnokenway58

Femtopat
Daha fazla  
Steam'den aldığım Red Dead Redemption 2 oyunu açılmıyor. Çalışıyor gözüküyor görev yöneticisinin alt kısmında açık gözüküyor ama oyunda hiçbir etkileşim yok. Her yolu denedim bu soruna Windows 8.1'den Windows 10'a geçerken ve ekranı kartımı değiştirdikten sonra yaşadım. Ekran kartım güncellemeleri tam ama bir türlü sorunu bulamadım. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Intel Graphics kullanıyorsanız şunu deneyin:
  • Windows + X'ye basın.
  • Aygıt yöneticisine girin.
  • Görüntü bağdaştırıcılarına girin.
  • Intel Graphics'i devre dışı bırakın ve bilgisayarı yeniden başlatın.
Steam'den aldığım Red Dead Redemption 2 oyunu açılmıyor. Çalışıyor gözüküyor görev yöneticisinin alt kısmında açık gözüküyor ama oyunda hiçbir etkileşim yok. Her yolu denedim bu soruna Windows 8.1'den Windows 10'a geçerken ve ekranı kartımı değiştirdikten sonra yaşadım. Ekran kartım güncellemeleri tam ama bir türlü sorunu bulamadım. Ne yapmalıyım?
Rockstar Games'in sitesinden destek ticketı gönderebilirsin. Video kaydı, ekran alıntısı ve Process Monitor hata raporu ile gönderirsen kesin çözümü verirler. Ya da sosyalden birisi çok daha basit bir çözüm sunabilir :D

• Windows + X'ye basın.

Çözüm

Anladığım kadar oyununuz tepki vermiyor.

O halde:

@Arnokenway58 Geri bildirim verir misiniz?
  • Windows + X'ye basın.
1604851107613.png

Uyarı verdiğininiz için arkadaş bana Instagram üzerinden ulaştı. Sorunu yukarıda belirtiğim yolla çözdük.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı