RDR2 alınır mı?

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 848
S

Silinen üye 266150

Ziyaretçi
Arkadaşlar, RDR 2'yi daha önce oynadım. Oyunu 1 kez bitirdim. Oyuna PS4'de sahibim. PC'de almalı mıyım? Malum fiyatı 300 TL, bu fiyata bu oyunu ikinci kez almaya değer mi? Küçük bir not: RTX ekran kartım var. Sistemim 32GB RAM,I5 10400F,RTX 2060'dan oluşuyor. İngilizcem çok iyi olmadığı için oyunu pek anlayamadım ama oyunu oynarken çok ama çok keyif aldım. Sizce bu oyun ikinci kez alınır mı? Ayrıca eğer ikinci kez almak için 300 TL verilmez ise başka bir oyun önerir misiniz? Steam cüzdanımda 150 TL var, yani aslında 150 TL'ye alacağım gibi de düşünebiliriz. Teşekkürler, seviliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, RDR 2'yi daha önce oynadım. Oyunu 1 kez bitirdim. Oyuna PS4'de sahibim. PC'de almalı mıyım? Malum fiyatı 300 TL, bu fiyata bu oyunu ikinci kez almaya değer mi? Küçük bir not: RTX ekran kartım var. Sistemim 32GB RAM,I5 10400F,RTX 2060'dan oluşuyor. İngilizcem çok iyi olmadığı için oyunu pek anlayamadım ama oyunu oynarken çok ama çok keyif aldım. Sizce bu oyun ikinci kez alınır mı? Ayrıca eğer ikinci kez almak için 300 TL verilmez ise başka bir oyun önerir misiniz? Steam cüzdanımda 150 TL var, yani aslında 150 TL'ye alacağım gibi de düşünebiliriz. Teşekkürler, seviliyorsunuz.
Hocam bence pek gerek yok. Sonuçta sizde var. Ama alınabilir. Sonuçta yama var.

Dostlarım vermiş olduğunuz cevaplar benim için çok kıymetli. Teşekkür ederim. Bana başka bir oyun önerme şansınız nedir? Oynadığım oyunları aşağıya bırakıyorum.
  • The Witcher serisi
  • RDR serisi
  • GTA serisi
  • Stardew Valley
  • PUBG
  • CS:GO
  • LoL
  • Valorant
  • Subnautica
  • Battlefield serisi
  • Cyberpunk 2077
  • Bannerlord (Pek hoşuma gitmedi.)
  • Sea of Thieves
  • Rust
  • Game Dev Tycoon
  • CoD serisi
Genel olarak simulasyon oyunları bende ayrı bir yere sahip bunuda belirteyim. Mad Games Tycoon almayı düşünüyorum sizce nasıl?

Dostlarım vermiş olduğunuz cevaplar benim için çok kıymetli. Teşekkür ederim. Bana başka bir oyun önerme şansınız nedir? Oynadığım oyunları aşağıya bırakıyorum.
  • The Witcher serisi
  • RDR serisi
  • GTA serisi
  • Stardew Valley
  • PUBG
  • LoL
  • Valorant
  • Subnautica
  • Battlefield serisi
  • Cyberpunk 2077
  • Sea of Thieves
  • Rust
  • Game Dev Tycoon
Genel olarak simulasyon oyunları bende ayrı bir yere sahip bunu da belirteyim. Mad Games Tycoon almayı düşünüyorum sizce nasıl?

Hocam başka oyun kalmamış resmen ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu tür videolar var bir bakabilirsiniz.

Offline hesap alıp oynayabilirsiniz belki hocam. Veya PS4'teki kutulu ise onu satıp indirim bekleyebilirsiniz vs.

Oyun önerilerim:

-Heavy Rain, Beyond Two Souls, Detroit Become Human
-Horizon Zero Dawn
-Death Stranding
-AC Odyssey güzeldi, Origins ve Valhalla'yı henüz oynamadım
-Immortals Fenyx Rising
-CoD Modern Warfare Serisi
-Shadow of Mordor güzeldi, Shadow of War'u oynamadım henüz.

Aklıma daha gelirse eklerim.

• The Witcher serisi
  • RDR serisi
  • GTA serisi
  • Stardew Valley
  • PUBG
  • LoL
  • Valorant
  • Subnautica
  • Battlefield serisi
  • Cyberpunk 2077
  • Sea of Thieves
  • Rust
  • Game Dev Tycoon
  • CoD serisi
Genel olarak simulasyon oyunları bende ayrı bir yere sahip bunuda belirteyim. Mad Games Tycoon almayı düşünüyorum sizce nasıl?
Uzay ile aran iyi ise en iyi uzay simülasyonu olan Elite Dangerous'ı öneririm. Epic Games bedava vermişti bir ara. Hesabında olabilir hatta.

Geri
Yukarı