RDR2 alınır mı?

Kış indiriminde büyük indirimler oluyorsa beklemek daha mantıklı gibi geldi. Acelem yok henüz belki 200 TL'den aşağıya da inebilir bekleyeceğim. Yine de cevaplarınız için teşekkürler.

ben benim hesabı satmayı düşünüyorum. RDR2 + Red dead online da level 100 / 100 goldbars var. ayrıca bütün rollerde açık. eğer düşünürsen.. site kurallarına aykırı mı bu mesaj bilemedim..

Ben kış indiriminde fiyatının Daha'da düşeceğini tahmin ediyorum ama belli olmaz bu arada Epic Games'den
almak daha karlı olur.
Steam'den başka platformlar üzerinden alışveriş yapmayı sevmiyorum malesef.
ben benim hesabı satmayı düşünüyorum. RDR2 + Red dead online da level 100 / 100 goldbars var. ayrıca bütün rollerde açık. eğer düşünürsen.. site kurallarına aykırı mı bu mesaj bilemedim..
Hesabım var aslında teşekkür ederim ihtiyacım yok.

Kış indiriminde büyük indirimler oluyorsa beklemek daha mantıklı gibi geldi. Acelem yok henüz belki 200 TL'den aşağıya da inebilir bekleyeceğim. Yine de cevaplarınız için teşekkürler.

Kardeşim ben 2 senedir takip ediyorum çoğu indirimdede fark ettim hiçbir zaman 200 TL altında görmedim. Şunu söyleyim ne zaman hangi firmanın indirimi olacağı belli olmuyor. Eski fiyatınada geri dönebilir.

Geri
Yukarı