RDR2 alınır mı?

Oynarsınız sıkıntı olmaz 2200g işlemciyle oynayıp bitirdim yakın zamanda. Sizin işlemci daha iyidir. Ekran kartı zaten yeterli en kötü 50 fps alırsınız.

Alınır mı sorusuna ben alınır derim. Oyun gerçekten iyi 160 saat oynayıp heryeri keşfedip görevleri tamamlayıp bitirdim. Yakındaki indirim günlerinde Nays hesabınız var ise %20 iadeli alın oynayın.

Oynarsınız sıkıntı olmaz 2200g işlemciyle oynayıp bitirdim yakın zamanda. Sizin işlemci daha iyidir. Ekran kartı zaten yeterli en kötü 50 fps alırsınız.

Alınır mı sorusuna ben alınır derim. Oyun gerçekten iyi 160 saat oynayıp heryeri keşfedip görevleri tamamlayıp bitirdim. Yakındaki indirim günlerinde Nays hesabınız var ise %20 iadeli alın oynayın.
Anladım çok teşekkürler

@558memoli Neyi beğenmedin dostum? 5400RPM ve kaç senelik HDD ile RDR2 mi oynayacak? Drop yemesi çok olası. HDD'ler aşırı yavaş diskler ve günümüz oyunları için uygun diskler değil. Bunun neyini beğenmedin?

O dediğin HDD'ye kurup oynadım dostum RDR2'yi drop filan yemeden.

Denemeden kullanmadan neden yorum yapıyorsun?

Arkadaşlar merhaba. RDR2 alınır mı? Ve bilgisayarım bu oyunu oynatır mı?
2060 RDR2 için yeterli bir ekran kartı ama işlemci için aynı şeyi söyleyemeyeceğim SSD de neredeyse full dolucak oyunu yükleyince heleki sisteminizde yıllar içinde yıpranmışsa kasma drop gibi olaylar kaçınılmaz olucaktır. RDR2 alınırmı sorusuna gelince ben 300 TL aldım yaklaşık 5 ay önce şuanda bildiğim kadarıyla 1.150 TL bu fiyata alınmaz (bence).

Denemeden kullanmadan neden yorum yapıyorsun?
Aynen kafamdan sallıyorum ben de zaten kesinlikle denemedim 🤣

ETS 2'de bile HDD kaynaklı FPS drop yiyordum harita yüklenmemesinden. Aç oyna bakalım Starfield'ı HDD ile.

Ayrıca sen HDD ile oyuna girene kadar millet SSD ile oyunu oynayıp bitirir. Ferrari'ye karşı Tofaş'ı savunmaya devam.

2060 RDR2 için yeterli bir ekran kartı ama işlemci için aynı şeyi söyleyemeyeceğim SSD de neredeyse Full dolacak oyunu yükleyince heleki sisteminizde yıllar içinde yıpranmışsa kasma drop gibi olaylar kaçınılmaz olacaktır. RDR2 alınır mı? Sorusuna gelince ben 300 TL aldım yaklaşık 5 ay önce şu anda bildiğim kadarıyla 1.150 TL bu fiyata alınmaz (bence).

İşlemci darboğazını en aza indirmek için grafikleri bir tık yükseğe almak mantıklı gibi görünüyor birkaç temizlik ile RDR'den sonra ortalama 35 GB yer açılacak diye hesapladım bu sistemle high on Life oyununda 70 FPS gibi oynamıştım aslında yeni zamanda çok sıkıntı olmaz inşallah.

Geri
Yukarı