RDR2 alınır mı?

Aynen kafamdan sallıyorum ben de zaten kesinlikle denemedim 🤣

ETS 2'de bile HDD kaynaklı FPS düşmesi yiyordum harita yüklenmemesinden. Aç oyna bakalım Starfield'ı HDD ile.

Ayrıca sen HDD ile oyuna girene kadar millet SSD ile oyunu oynayıp bitirir. Ferrari'ye karşı Tofaş'ı savunmaya devam.

Starfield oyunu ile RDR2 karşılaştıran birine sözüm yok. Starfield oyunu çıkışında SSD kullanılması tavsiyesiyle geldi. RDR2 dediğin oyun 6 yıllık.

İşlemci darboğazını en aza indirmek için grafikleri bir tık yükseğe almak mantıklı gibi görünüyor birkaç temizlik ile RDR'den sonra ortalama 35 GB yer açılacak diye hesapladım bu sistemle high on Life oyununda 70 FPS gibi oynamıştım aslında yeni zamanda çok sıkıntı olmaz inşallah.

İndirimde 370 TL'ye düşüyor onu bekliyorum.

Starfield oyunu ile RDR2 karşılaştıran birine sözüm yok.
HDD ile SSD karşılaştıran birine sözüm yok. ETS 2 de 10 yıllık oyun ama ne hikmetse disk kaynaklı drop sorunu yaşıyordum, bak sen şu işe...

Siz HDD ile loading ekranında beklemeye devam edin.

HDD ile SSD karşılaştıran birine sözüm yok. ETS 2 de 10 yıllık oyun ama ne hikmetse disk kaynaklı drop sorunu yaşıyordum, bak sen şu işe...

Siz HDD ile loading ekranında beklemeye devam edin.

Tamam kardeşim sen haklısın git SSD'ye yüklediğin ETS 2 tırını sür. Konuyu şişirmeye gerek yok iyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı