RDR2 alınır mı?

aspenaX

Decipat
Epic Games'ten 500 TL'ye RDR2 alınır mı? Hikayenin tümünü YouTube üzerinden izledim yani hikaye için değil Red Dead Online için alacağım ve birlikte oynayacağım bir arkadaşım yok. Yine eğlenceli olur mu tek başıma? Ya da onun yerine şunu alabilirsin gibi öneriler de verebilirsiniz?

Red Dead Online 500 liraya alınmaz. Ellerini çektiler artık güncelleme almıyor. Arkadaşlarım olmasa bir süre sonra devam etmezdim bile.

Epic Games'ten 500 TL'ye RDR2 alınır mı? Hikayenin tümünü YouTube üzerinden izledim yani hikaye için değil Red Dead Online için alacağım ve birlikte oynayacağım bir arkadaşım yok. Yine eğlenceli olur mu tek başıma? Ya da onun yerine şunu alabilirsin gibi öneriler de verebilirsiniz?
Online için değil de hikaye için değiyor. Oyun çıkalı 6 yıl oldu vay be.

Online kısmını bilmem ama hikaye muhteşem. Bir ara Premium'u 500 TL'ye almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı