RDR2 alınır mı?

Sanırım korsan alacağım. :D
350 TL bir oyuna veremem. Oyunlari zaten hikayesi icin oynuyorum, online kismi ile hic ilgim yok. Bir yil beklerim, 100 TL nin altina iner zaten.

GTA 5 bile daha %50 indirimin altını görmedi. Yıllar sonra 150tl olursa bile şanslıyız bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşünmeden alabileceğim oyunlardan bir tanesi. 3 gündür aralıksız oynuyorum. Açık dünyası en dolu oyundur benim için.
Kardeşim an itibariyle sorunlar devam ediyor mu halen araştırmaktayım.60 Tl indirim kuponu ile RDR2 180 TL'ye alıp tekrar verilen 60 TL kuponla da Cyberpunk düşünüyorum ama oyun hatalı diye hala emin değilim.

Kardeşim an itibariyle sorunlar devam ediyor mu halen araştırmaktayım.60 Tl indirim kuponu ile RDR2 180 TL'ye alıp tekrar verilen 60 TL kuponla da Cyberpunk düşünüyorum ama oyun hatalı diye hala emin değilim.

Optimizasyon sorunları görmüyorum, bağlantı sorunları da yok. Hayatımda oynadığım en iyi 2. oyun. 1 GTA 5. RDR 2 bitirdikten sonra diğer oyunlardan zevk almamaya başladım şuan. Beklediğim tek oyun Cyberpunk şuan.

Optimizasyon sorunları görmüyorum, bağlantı sorunları da yok. Hayatımda oynadığım en iyi 2. oyun. 1 GTA 5. RDR 2 bitirdikten sonra diğer oyunlardan zevk almamaya başladım şuan. Beklediğim tek oyun Cyberpunk şuan.
Peki bir soru soracağım size almadım oyunu merak ediyorum ondan dolayı soruyorum. GTA V'te hangi ayarlarda kaç FPS alıyorsunuz ve RDR2'de hangi ayarlarda kaç FPS alıyorsunuz? Bildiğim kadarıyla bu iki oyunun verdiği FPS değerleri arasında uçurum var.

Geri
Yukarı