RDR2 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Butschi

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Şu an oyun Epic Games'te 239 TL. Kuponla birlikte 179 TL'ye düşüyor. Sizce oyun alınır mı? Optimizasyon problemleri ne durumda? Önerir misiniz?

Optimizasyon için bir şey yapılmadı halen, bu benim görüşüm. Ben R5 1600 16GB RAM RX580 8GB ile optimized ayarlarda sabit 60 FPS alıyorum. Sistemini yazar mısın ? Ayrıca oyun dolu dolu güzel, sıkılmazsın.

Sisteminiz nedir? Ona göre alın veya almayın derim. Sistem kötüyse almayın çünkü grafikler kötüyken oyun cidden zevk vermiyor. Bu arada hikayesi ve oyun işleyişi mükemmel o ayrı konu. Alacaksanız da en iyi görsel ayarlar ve en yüksek performans almak ile ilgili video linki atarım.

Sisteminiz nedir? Ona göre alın veya almayın derim. Sistem kötüyse almayın çünkü grafikler kötüyken oyun cidden zevk vermiyor. Bu arada hikayesi ve oyun işleyişi mükemmel o ayrı konu. Alacaksanız da en iyi görsel ayarlar ve en yüksek performans almak ile ilgili video linki atarım.

Optimizasyon için bir şey yapılmadı halen, bu benim görüşüm. Ben R5 1600 16GB RAM RX580 8GB ile optimized ayarlarda sabit 60 FPS alıyorum. Sistemini yazar mısın ? Ayrıca oyun dolu dolu güzel, sıkılmazsın.

Ryzen 5 2600 & RX 590 ikilisini kullanıyorum. Sizce alayım mı?

Alınır mı diye bişey yok, alacaksın tabi. Gerek atmosferi olsun gerek storysi. Kacırmaman gereken bi oyun

Aldıktan sonra mutlaka yapmanız gerekan ayarlar:
18:55
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

14:05
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk video normal ayarlar, ikinci video ise advanced ayarlar için.

Bence bekle. Daha da düşecek fiyatı 3 ay içinde. Ultimate Edition'u %45 iniyor Steam'de. Standart fiyatına 7₺ ekleyerek Ultimate Edition alabiliyorsun.

DLC'nin önemi var mı? Yani düşmüşken alayım diyorum. Kaçırmayayım.

Aldım. Yorumlarınız için teşekkürler. :)

Son düzenleme:
DLC'nin önemi var mı? Yani düşmüşken alayım diyorum. Kaçırmayayım.

Aldım. Yorumlarınız için teşekkürler. :)
Hayırlı olsun. Oyun hakkında ki görüşlerinizi yazarsanız benim gibi almayı düşünenlerede yardımcı olursunuz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı