RDR2 Almaya değer mi?

balikeat

Megapat
Şu an Epic Games'te 60 TL'lik kupon ile 179TL'ye geliyor kaçırılmayacak fırsat ama oyun tam bir optimizasyon özürlüsü. RTX2080 Ti ile 50 FPS zor çıkıyor benim sistemim GTX1070, Ryzen 5 1600 ve 16 GB RAM şeklinde. Optimizasyonu ile PC oyuncularına alın oynayın, şikayetleriniz hiçbir yerimizde değil nasıl olsa satılıyor gibi küfür niteliğinde çıkartılan bu oyuna 179TL verip vermemeyi düşünüyorum. Ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz custom ayarlarda akıcı oynatır. Sadece ultra ayarlar beklemeyin. Online kısmı da olduğu için 179 TL'ye değer. Ama ben daha da indirim istiyorum derseniz yaza kadar beklemeniz lazım. 15-30 saatlik single player oyunlar da bu paraya satılıyor. Hikayesi uzun yanında online gibi bir artı da var.

Diğer arkadaşın belirttiği gibi ultra grafik beklentin yoksa oyunu gayet güzel akıcı oynarsın. Yine de güncellemeler geliyor bazı şeylerin düzeleceğine eminim. Ben oynamıyorum şöyle sağlam güncellemeler geldikten sonra oynarım diye düşünüyorum. Benim gibi düşünüp alabilirsin. Yaz indirimini bekleyebilirsin.

Sisteminiz custom ayarlarda akıcı oynatır. Sadece Ultra ayarlar beklemeyin. Online kısmı da olduğu için 179 TL'ye değer. Ama ben daha da indirim istiyorum derseniz yaza kadar beklemeniz lazım. 15-30 saatlik single Player oyunlar da bu paraya satılıyor. Hikayesi uzun yanında Online gibi bir artı da var.
Neden yaz? Suanki indirimden ne kadar fark olabilir ki? 😄 Cünkü SQUAD aldım, sızlatma 😅

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaza kadar bekleyecek sabrım yok maalesef.:) Ultrada oynamak gibi bir amacım yok ama düşük ayarlarda oyunun keyfi kaçacağı kesin. Oyunu alacağım galiba
Düşükte oynamazsınız. Med-High karışımı 60 FPS yakalamanız mümkün. Ancak sorun sadece akıcılıkla alakalı değil. Oyunda aniden atma, siyah ekran, girememe, Loading'de takılma, bulanık ekran gibi birçok sorun mevcut ve üzerinden neredeyse 2 ay geçmesine rağmen olumlu bir adım atamadılar. Ben bu yüzden almıyorum mesela. Paramla rezil olmak istemem açıkçası. Durumu da sıkı bir şekilde takip ediyorum ama ne zaman güncelleme gelse 1-2 hata gidiyor, başka 1-2 hata geliyor.

Düşükte oynamazsınız. Med-High karışımı 60 FPS yakalamanız mümkün. Ancak sorun sadece akıcılıkla alakalı değil. Oyunda aniden atma, siyah ekran, girememe, Loading'de takılma, bulanık ekran gibi birçok sorun mevcut ve üzerinden neredeyse 2 ay geçmesine rağmen olumlu bir adım atamadılar. Ben bu yüzden almıyorum mesela. Paramla rezil olmak istemem açıkçası. Durumu da sıkı bir şekilde takip ediyorum ama ne zaman güncelleme gelse 1-2 hata gidiyor, başka 1-2 hata geliyor.
Ben de bu sebeplerden dolayı bu oyuna para vermek istemiyorum, crack bekliyorum ama crack çıkacağı yok. İndirimle alınabilir seviyeye geliyor.

Ben de bu sebeplerden dolayı bu oyuna para vermek istemiyorum, crack bekliyorum ama crack çıkacağı yok. İndirimle alınabilir seviyeye geliyor.
Epic 60 TL indirim kuponu 1 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli. Elinizde bulunsun. O zamana kadar sorunları düzeltemezlerse oyunun fiyatı 100 lira civarlarına düşer. Ama bu durumda almayın derim.

Şu an Epic Games'te 60 TL'lik kupon ile 179TL'ye geliyor kaçırılmayacak fırsat ama oyun tam bir optimizasyon özürlüsü. RTX2080 Ti ile 50 FPS zor çıkıyor benim sistemim GTX1070, Ryzen 5 1600 ve 16 GB RAM şeklinde. Optimizasyonu ile PC oyuncularına alın oynayın, şikayetleriniz hiçbir yerimizde değil nasıl olsa satılıyor gibi küfür niteliğinde çıkartılan bu oyuna 179TL verip vermemeyi düşünüyorum. Ne yapayım?
2080Ti ile nasıl 50 FPS görüyorsun ya sallıyorsun alttan, yada kaynağın ne ise hatalı. RTX 2060 Super 75 FPS dolaylarında veriyor ultra ayarlarda. Kupon mayıs 2020 ye kadar. Ben de bir müddet bekletip alacağım belki önümüzdeki ayın sonlarına doğru da alabilirim.RDR2'yi olmazsa inceleme atarım oyun içi. Ayrıca o oyun sorunlu olarak kalacağını sanmıyorum. Yani şuan yavaştan optimizasyonları düzeltildi diye biliyorum ve devamı gelecektir.
Optimizasyon ve hatalarından dolayı yakınırken crack istemen de artık akıl alacak şey değil.Orjinalinde 10 hata alırsan crackda 20 hata alman kaçınılmaz hocam.

Epic 60 TL indirim kuponu 1 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli. Elinizde bulunsun. O zamana kadar sorunları düzeltemezlerse oyunun fiyatı 100 lira civarlarına düşer. Ama bu durumda almayın derim.
100 Lira civarına düşeceğini pek sanmıyorum en düşeceği 150TL olur rockstar oyunları yıllar geçsede değer kaybetmiyor gibi bir şey.
2080Ti ile nasıl 50 FPS görüyorsun ya sallıyorsun alttan, yada kaynağın ne ise hatalı. RTX 2060 Super 75 FPS dolaylarında veriyor ultra ayarlarda. Kupon mayıs 2020 ye kadar. Ben de bir müddet bekletip alacağım belki önümüzdeki ayın sonlarına doğru da alabilirim.RDR2'yi olmazsa inceleme atarım oyun içi. Ayrıca o oyun sorunlu olarak kalacağını sanmıyorum. Yani şuan yavaştan optimizasyonları düzeltildi diye biliyorum ve devamı gelecektir.

Optimizasyon ve hatalarından dolayı yakınırken crack istemen de artık akıl alacak şey değil.Orjinalinde 10 hata alırsan crackda 20 hata alman kaçınılmaz hocam.
Crack isteme sebebim oyunun sistemimde ne tür bir tepki vereceğiydi ama oyunu çoktan aldım artık. Şimdiden 40GB indi bile 2 saate kalmaz konuyu tekrar güncelleyip fps değerlerimi paylaşırım.
Bu arada evet baktığım videolara tekrar göz attım 50fps çıkmıyor dediğim 4K çözünürlükte olan değerlermiş. Hatta 4K da 50fps görmüyor bile 30-40 arası değişiyor. 1080p de 70-90FPS arasında geziyor. Sistemden sisteme oyunun verdiği FPS değerleri farklılık gösteriyor. Bir videoda 50FPS görmüştüm ama tam emin değilim bazı yerlerde FPS droplar oluyordu.

Sonradan düzenleme:
O video bu galiba
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı