RDR2 balon bir oyundur

Oynanış? Ne oynanışı var kardeşim Stray'in? Bu oyunu RDR2 ile karşılaştırmak için ya inanılmaz bir kedi sever olmak lazım ya da oyunu oynamamak lazım. Bu arada oyunda sadece atmosfer var geri kalan her şey dandik.

Yav ironi olduğunu nasıl anlamadınız çöp bir oyundur Stray 2 tane inceleme yazdım ne kadar kötü olduğunu söylemek için.

RDR2, TLOU, GoW, Souls oyunları, MGS... Gibi oyunlar çok abartılıyor. Hepsi boş, balon oyunlar. Gerçek oyun oynamak istiyorsanız Watch Dogs serisi, Far Cry serisi ve Assassin's Creed serisi öneririm. Sizlerin, az önce saydığım boş oyunları oynamanızın tek nedeni herkes oynuyor diye oynuyor olmanız. Çoğunluğunuz popüler kültürün kölesisiniz. Benim gibi marjinal insanlar değilsiniz. Sizde benim gibi olmak isterseniz, çoğunluğun fikirlerinin tersini düşünün.
Senin saydığın oyunlar da Balon :D

En iyi oyun Starfield beyler tartışmaya kapalıdır

RDR2, TLOU, GoW, Souls oyunları, MGS... Gibi oyunlar çok abartılıyor. Hepsi boş, balon oyunlar. Gerçek oyun oynamak istiyorsanız Watch Dogs serisi, Far Cry serisi ve Assassin's Creed serisi öneririm. Sizlerin, az önce saydığım boş oyunları oynamanızın tek nedeni herkes oynuyor diye oynuyor olmanız. Çoğunluğunuz popüler kültürün kölesisiniz. Benim gibi marjinal insanlar değilsiniz. Sizde benim gibi olmak isterseniz, çoğunluğun fikirlerinin tersini düşünün.
Marjinal olacağım diye girdiğim şekiller..

Herkes bir şeyler yazmış ama herkes gerçek kralı unutmuş "Minecraft" babaproların oyunu beceremeyen oynamasın. Bu a4ada gerçek balonlar Half life oyunları liberaller beni bulmasın diye yalnış yaziyom.

Geri
Yukarı