RDR2 bitirdim

Vallahi rdr2yi bitiren az kişilerdensiniz sanırım. Ben şahsen sıkılmıştım bir süre sonra. Oyuna kötü demiyorum ama akmadi, beni boğdu bir süre sonra.

Umarım sıkıntı olmaz.
Bence bir sıkıntı olmaz. Oyunun son yerlerini biliyorsanız geriye en az 40 saatlik oyun var. Bence bir deneyin.
Vallahi rdr2yi bitiren az kişilerdensiniz sanırım. Ben şahsen sıkılmıştım bir süre sonra. Oyuna kötü demiyorum ama akmadi, beni boğdu bir süre sonra.
Aynen bazı görevler sırf koyulmak için koyulmuş gibi. Bazen at sürmek de sıkıyordu ama AC Odyssey'de benzer şeyler yaptığımız için alıştım herhalde.

Online geçebilirsin dostum eğlenceli, YouTube'dan öğretici videolar izleyip girersen boşlukta hissetmezsin fikir sahibi olarak gelişip eğlenebilirsin, iyi oyunlar :)

Aynen bazı görevler sırf koyulmak için koyulmuş gibi. Bazen at sürmek de sıkıyordu ama AC Odyssey'de benzer şeyler yaptığımız için alıştım herhalde.
RDR2'de bazı görevler sırf koyulmak için mi koyulmuş? :D Bu oyunun yan görevleri bile diğer oyunların ana görevlerine bin basar.

Oyunu 140 saatte bitirdim, bir tane sırf koyulması için koyulan bir yan görev görmedim. Kendini tekrar eden bir tane görev görmedim oyuna şuan girsem eminim ki yeni şeyler göreceğim.

RDR2'de bazı görevler sırf koyulmak için mi koyulmuş? :D Bu oyunun yan görevleri bile diğer oyunların ana görevlerine bin basar.
Hayır bazıları sıkıcı anlamında demek istedim.
Hayır bazıları sıkıcı anlamında demek istedim.
Benim demek istediğim şu. Evet her görevi ayrı güzel ama bazı kısımlarda at sürmek çok sıkıyor o anlamda dedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı