Çözüldü RDR2 C: klasöründe çok yer kaplıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AdLeRrr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Steam üzerinden RDR2'yi sildim ancak fotoğraflarda görüldüğü gibi C: klasöründe bir RDR2 dosyası 112 GB yer kaplıyor. Bu dosyalar save dosyası mı ve silersem tüm savelerim silinir mi? Aydınlatırsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-07 165924.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-07 165924.png
    164,7 KB · Görüntüleme: 34
  • Ekran görüntüsü 2023-10-07 170124.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-07 170124.png
    23,1 KB · Görüntüleme: 29
Çözüm
Belgeler/Rockstar Games/Red Dead Redemption 2/Profiles kısmından save dosyalarını alıp başka bir yere koyarak güvende tutabilirsiniz,bundan sonra denetim masasından da oyunu silersiniz.
Belgeler/Rockstar Games/Red Dead Redemption 2/Profiles kısmından save dosyalarını alıp başka bir yere koyarak güvende tutabilirsiniz,bundan sonra denetim masasından da oyunu silersiniz.

Çözüm
Bunlar Steam'in sifreledigi oyun dosyaları. Neden bu konumda bulunuyor bir fikrim yok ancak şu haliyle de bir işe yaramaz, silebilirsiniz.
Ben RDR2'yi Steam üzerinden yedeklemiştim. Bu yedeklenmiş dosyalar mı acaba?

Ben oyunu Steam üzerinden yedeklemiştim muhtemelen bu o dosyalar değil mi? Ayrıca save dosyaları bu fotoğraftaki dosyada yani değil mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-07 170950.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-07 170950.png
    62,4 KB · Görüntüleme: 17
Ben RDR2'yi Steam üzerinden yedeklemiştim. Bu yedeklenmiş dosyalar mı acaba?

Olabilir. Yedeklenmis oyun dosyaları depotcache olarak mı depolaniyordu hatırlamıyorum. Depotcache, piyasaya surulmemis on yüklenen oyunlar için sifrelenmis bir dosya sağlıyor normalde. Belki yedeklenen oyunlar da bu şekilde oluyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı