RDR2 düşük FPS veriyor

Haritanin başka noktalarında FPS düşüşü yaşaman buludunğun yerdeki detay ve animasyonlardan dolayıdır. Örneğin havaya veya yere bakarsan FPS'in artar. Ama detaylı dokulara vb. bakarsan FPS'in duser.

işlemci R5 5600G
EKRAN KARTI 4060Tİ
RAM 2X8GB
MSI MAG 650W PSU
512GB SSD

Haritanin başka noktalarında FPS düşüşü yaşaman buludunğun yerdeki detay ve animasyonlardan dolayıdır. Örneğin havaya veya yere bakarsan FPS'in artar. Ama detaylı dokulara vb. bakarsan FPS'in duser.
yarı yarıya bir fps kaybı var ama bu kadar olması normal mi ayrıca testlerde benim sistemim için ortalama 85 90 fps görünüyor ben bu fps değerlerine yer yer ulassamda 1 saatlik bir oyun deneyiminde ortalama 55 60 fps görüyorum

işlemci R5 5600G
EKRAN KARTI 4060Tİ
RAM 2X8GB
MSI MAG 650W PSU
512GB SSD

yarı yarıya bir fps kaybı var ama bu kadar olması normal mi ayrıca testlerde benim sistemim için ortalama 85 90 fps görünüyor ben bu fps değerlerine yer yer ulassamda 1 saatlik bir oyun deneyiminde ortalama 55 60 fps görüyorum
ayarlar highdemi

Evet bütün ayarlar videodakiyle aynı tek fark ben DLSS açtım o kapamış kapatıp da denedim ama pek bir fark olmadı aksine bir miktar düştü.

Bende RTX 2060S var darboğazlı haliyle karlı bölgede 80 FPS veriyordu acaba performansınızı düşüren şeyler olabilir mi?

Bende RTX 2060S var darboğazlı haliyle karlı bölgede 80 FPS veriyordu acaba performansınızı düşüren şeyler olabilir mi?
harita içinde yer yer 80 fpsleri bende görüyorum ama genelde 55 60 fps bazen 40lara düştüğü bile oluyor neyin performans düşüreceğinede açıkcası bilmiyorum

Harita içinde yer yer 80 FPS'leri bende görüyorum ama genelde 55 60 FPS bazen 40'lara düştüğü bile oluyor neyin performans düşüreceğinede açıkçası bilmiyorum.

Virüs bulaşmışsa Kaspersky'la tarat veya belki driverların güncel değildir.

Virüs bulaşmışsa Kaspersky'la tarat veya belki driverların güncel değildir.
Ekran kartinin guncel olduguna eminim islemci ve biostan supheliyim virüs konusundada sadece bu site uzerinde bir forumda gordugum turkçe yama indirdim oyuna ama bir tarama yapacagım bi faydası olup olmadiginı yazarim

Geri
Yukarı