Çözüldü RDR2 ekran görüntüleri nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

imalperbozkurt

Centipat
Daha fazla  
Red Dead Redemption 2 aldığım ekran görüntülerini açamıyorum, nasıl açabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İlk kez böyle sorun yaşayanı gördüm screenshot veya ekran kaydı aldın mı hiç? Nasıl oldu anlayalım.

Sorunu çözdüm, önce aldığım ekran görüntülerinin sonuna. JPG yazarak formatını değiştirdim ardından photoshopa attım ve açıldı, ilgilendiğiniz için hepinize teşekkür ederim.
Hangi tuşla aldınız ekran görüntüsünü? PrintScreen ile aldıysanız resimlerdeki screenshots klasöründe. Fotoğraf Moduyla aldıysanız Rockstarın Cloudına gidiyor diye biliyorum. Ayrıca PrintScreen ile aldığım ssler benim bozuk oluyor bilmenizi isterim.

Hangi platform? Steam ise (F12 tuşu ile), client üzerinde şu adımları takip edin;

Screenshot 2023-07-03 174620.png

Eğer Steam'de ise oyuna tıklayınca sağ altta ekran görüntülerini görürsün oradaki 'Ekran görüntülerimi yönet' butonuna basınca şu Ekran Görüntüsü Yöneticisi açılıyor ve buradan açabiliyorsun.

Dosya Ekleri

• cs.png
    cs.png
    89,8 KB · Görüntüleme: 8
Epic games

Hangi tuşla aldınız ekran görüntüsünü? PrintScreen ile aldıysanız resimlerdeki screenshots klasöründe. Fotoğraf Moduyla aldıysanız Rockstarın Cloudına gidiyor diye biliyorum. Ayrıca PrintScreen ile aldığım ssler benim bozuk oluyor bilmenizi isterim.
Epic ile aldım ekran görüntüleri nerede onu buldum ama açılmıyorlar.

Son düzenleme:
Eğer Steam'de ise oyuna tıklayınca sağ altta ekran görüntülerini görürsün oradaki 'Ekran görüntülerimi yönet' butonuna basınca şu Ekran Görüntüsü Yöneticisi açılıyor ve buradan açabiliyorsun.
Ekran görüntülerimi buldum ama açılmıyorlar.

Ben de Epic kullanıyorum. Hangi tuşla aldınız onu soruyorum.
Fotoğraf modu ile

Fotoğraf modu ile
Dediğim gibi onlar Social Club'a kaydediliyor. Home butonuna basarak ulaşabilirsiniz. İndirmek için de Social Clubınızdaki fotoğraflardan indirebilirsiniz belki ben daha kullanmadım.

İlk kez böyle sorun yaşayanı gördüm screenshot veya ekran kaydı aldın mı hiç? Nasıl oldu anlayalım.

Sorunu çözdüm, önce aldığım ekran görüntülerinin sonuna. JPG yazarak formatını değiştirdim ardından photoshopa attım ve açıldı, ilgilendiğiniz için hepinize teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı