RDR2 en iyi ekran ayarı nedir?

mertkaradag

Decapat
Soru başlıktaki gibi. Sizce en iyi ekran ayarı nedir en iyi FPS için? Fullscreen mi, Windowed mı yoksa Windowed Boardless mı? (yanlış yazmış olabilirim fakat anladığınızı düşünüyorum). Ek olarak Fullscreen modunda çözünürlük ayarlarını değiştiriyorum fakat Windowed gibi oluyor ama ayarlarda Fullscreen olarak gözüküyor.

Ben ful ekranda daha stabil oynuyorum, diğerlerine göre 2-3 FPS farkım oluyor. Sistemden sisteme göre değişebilir belki tek tek deneyebilirsin. Benim önerim fullscreen.

Artı -3 Eksi
Ben ful ekranda daha stabil oynuyorum, diğerlerine göre 2-3 FPS farkım oluyor. Sistemden sisteme göre değişebilir belki tek tek deneyebilirsin. Benim önerim fullscreen.
Peki çözünürlük ayarlarında bir sorun var mı sizde? Benim ekranım 1366x768, ben 1024x768'e alınca fullscreen modda Window Boardless gibi bi' durum alıyor.

Ben tam ekranda daha iyi performans verdiğini düşünüyorum. Tamamen psikolojikte olabilir. :D

Görsellikten hiçbir şey kaybetmeden %40 daha fazla performans sağlayan en optimum ayarları ise şu şekilde;

cats.jpg

cats2.jpg

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı