RDR2 Epic Games için çalışan yama var mı?

EmirArat

Hectopat
Şu Mayıs 2022 başlıklı yamada Epic Games'den oynayıp hata alan arkadaşlar gördüm. Şu an halihazırda Epic Games üzerinden oynarken kullandığınız sorunsuz bir yama var mı?

Ah hocam ah. Keşke siz bir önce yazdığım 2 satırı okuyup öyle yanıt verseniz.
Hocam attığım yama aynı yama. Çoğu kişide de sorun çıkmamış. Siz indirin bunu.

Şansımı denemek için kurdum o linkteki yamayı ama bende de çıktı font sorunu. O yama epic için işe yaramıyor.
Oyuna epicte sahibim. Attığım linkte yama.rar diye bir dosya var. Onu indirin. Font sorunu yok onda.
1672421002100.png

Hocam attığım yama aynı yama. Çoğu kişide de sorun çıkmamış. Siz indirin bunu.
Arkadaşım... Konuyu açtığım cümlede diyorum ki epic games üstünden oynarken kullandığınız yama var mı? Sen belirttiğim gibi epic gamesten oynamak için kullandın mı bu yamayı? Ek olarak senin attığın yamayı kurdum bende de font sorunu ortaya çıktı diye belirttim. Bu söylediklerime rağmen neden hala benim de aratıp bulacağım ilk yamayı bana kabul ettirmeye çalışıyorsun?

Arkadaşım... Konuyu açtığım cümlede diyorum ki epic games üstünden oynarken kullandığınız yama var mı? Sen belirttiğim gibi epic gamesten oynamak için kullandın mı bu yamayı? Ek olarak senin attığın yamayı kurdum bende de font sorunu ortaya çıktı diye belirttim. Bu söylediklerime rağmen neden hala benim de aratıp bulacağım ilk yamayı bana kabul ettirmeye çalışıyorsun?
Hocam attığım yamada font sorunu yok,onu deneyebilirsiniz.

Hocam attığım yamada font sorunu yok,onu deneyebilirsiniz.
Hocam deneyeceğim. Önce şu lanetli yamayı kaldırmam gerek. Dosya doğrulaması yapıyorum. Ardından deneyeceğim.

Doğrulamak yamayı kaldırmadı. Yama dosyalarını elimle silip tekrar doğruladım. Şimdi oyun açılmıyor. Rockstar ekranı bembeyaz bir şekilde ekranda duruyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı