RDR2 fiyatına değer mi?

Senpaii

Centipat
Daha fazla  
Malum Steam USD kullanmaya geçiş yapacak, ben de size kutsal soruyu sorayım. Zamanında almayarak eşeklik ettiğim RDR2 Steam'den 460 TL vermeye ya da Green Man Gaming'den 300 TL verip Rockstar hesabıma eklemeye değer mi?
Green Man Gaming linki: Red Dead Redemption 2 | PC - Rockstar | Game Keys
Ve ayrıca evet satın alınıyor, şikayet açıp fiyatı güncellemelerinde bir katkıda bulundum.

Steam Dolar kullanmaya geçecek ve hâlâ parasına değer mi diye soruyorsunuz. Sizce değer mi? Bence değer. Sormaya gerek yok, direkt alabilirsiniz. RDR2 bu :) Türü size hitap ediyorsa parasına da değer, düşünmeye gerek yok.

Malum Steam USD kullanmaya geçiş yapacak, ben de size kutsal soruyu sorayım. Zamanında almayarak eşeklik ettiğim RDR2 Steam'den 460 TL vermeye ya da Green Man Gaming'den 300 TL verip Rockstar hesabıma eklemeye değer mi?
Green Man Gaming linki: Red Dead Redemption 2 | PC - Rockstar | Game Keys
Ve ayrıca evet satın alınıyor, şikayet açıp fiyatı güncellemelerinde bir katkıda bulundum.
Greenmangamingde türkiyeden alisveriş yapılmıyor kusura bakma alındığını yazmışsın ama ben denediğimde olmuyordu nasıl alınıyor sonda hata veriyordu

Green Man Gaming'de Türkiye'den alisveriş yapılmıyor kusura bakma alındığını yazmışsın ama ben denediğimde olmuyordu nasıl alınıyor sonda hata veriyordu.

Şu an yapılıyor gözüküyor bende, eğer alınabiliyorsa Steam mi daha mantıklı yoksa Green Man Gaming mi?

Şu an yapılıyor gözüküyor bende, eğer alınabiliyorsa Steam mi daha mantıklı yoksa Green Man Gaming mi?
Kütüphane takıntınız yoksa ucuz yerden alın yeter bence

Bende son aşamaya kadar gelmiştim ödemede bankanız geçerli değil diyordu

Yeni konular

Geri
Yukarı