RDR2 görev yok

Pringles Kedisi

Hectopat
Daha fazla  
Mapimde sarı görev yok. Bütün yan görevler bitti. Chapter 3'te 6 görev yapıp kaldım ilk kez oldu. Crack değil. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bu problemi bende yaşadım ve şu an görevlerim geliyor. Çözüm için bu videoma bakmanızı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar, bu problemi bende yaşadım ve şu an görevlerim geliyor. Çözüm için bu videoma bakmanızı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konu 2 yıl öncenin.

Artı -1 Eksi
Konu 2 yıl öncenin.

Yaptığım paylaşımda komik bir şey göremedim bu yüzden gülme emojinizi anlamadım. Zaten bu konu 2 yıl öncesine ait olsa bile günümüzde aynı problemi yaşayan oyuncular var ve bu konuyu araştırdığımızda bu sayfa karşımıza çıkıyor. Senin için geç olabilir ama diğer arkadaşlarımıza yardımcı olmak için paylaştım.

Son düzenleme:
Yaptığım paylaşımda komik bir şey göremedim bu yüzden gülme emojinizi anlamadım. Zaten bu konu 2 yıl öncesine ait olsa bile günümüzde aynı problemi yaşayan oyuncular var ve bu konuyu araştırdığımızda bu sayfa karşımıza çıkıyor. Senin için geç olabilir ama diğer arkadaşlarımıza yardımcı olmak için paylaştım.
Günümüzde aynı problemi yaşıyorlarsa onlarda konu açabilir.

Artı -1 Eksi
Başka görevleri tamamlamadığın içindir bende chapter2 de mary linton görevinin 3 seviyesini yapmamamıştım hiç bi görevi göstermiyordu ondan bi yan gorevlere bak bence

Geri
Yukarı