RDR2 hikayeye kaldığı yerden devam etme

buğra arat

Centipat
Daha fazla  
Ben birkaç gün önce C diskini formatladım RDR2 de D diskindeydi ama Rockstar Games C diskindeydi ben C'yi formatlayınca Rockstar Games gitti ama RDR2 gitmedi sonra Steam'ı yükledim RDR 2 inmiş bir şekilde geldi bugün RDR2'ye girdim fakat beni en baştaki karlı yerde başlattı kaldığım yerden nasıl devam yardımcı olabilir misiniz? Beni en baştaki karlı yerden başlattı demiştimya belki o karlı yeri geçince kaldığım yerden devam ediyor olabilir ama ben riske atmadım karlı kısmı geçmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben birkaç gün önce C diskini formatladım RDR2 de D diskindeydi ama Rockstar Games C diskindeydi ben C'yi formatlayınca Rockstar Games gitti ama RDR2 gitmedi sonra Steam'ı yükledim RDR 2 inmiş bir şekilde geldi bugün RDR2'ye girdim fakat beni en baştaki karlı yerde başlattı kaldığım yerden nasıl devam yardımcı olabilir misiniz? Beni en baştaki karlı yerden başlattı demiştimya belki o karlı yeri geçince kaldığım yerden devam ediyor olabilir ama ben riske atmadım karlı kısmı geçmedim.
Save dosyan silinmiş

Oyun içindeyken:
  • ESC tuşuna basın,
  • OYUN YÜKLE seçeneğine tıklayın,
Eğer save dosyanız silinmediyse önceden oynadığınız oyunun son kaydı gözükecektir. Varsa o kayda tıklayıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Rockstar Launcher kurup Cloud save ayarı olması lazım. Onu etkinlestirin eğer daha önceden aktif ise.

Oyun içindeyken:
  • ESC tuşuna basın,
  • OYUN YÜKLE seçeneğine tıklayın,
Eğer save dosyanız silinmediyse önceden oynadığınız oyunun son kaydı gözükecektir. Varsa o kayda tıklayıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Ayrıca, eğer bahsettiğim kısımda yoksa da şu site üzerinden kaldığınız yerin save dosyasını indirebilirsiniz, Oyuna baştan başlamanıza gerek yok.

Oyun içindeyken:
  • ESC tuşuna basın,
  • Oyun yükle seçeneğine tıklayın,

ESC'ye basıp hikaye kısmına tıklayıp oyunu yüklese basınca tüm kayıt yuvaları boş oyun yüklenemiyor yazısı geldi.

Hayır, oyunun kendi save sistemi.

Ona nereden bakacağım.

Hayır, oyunun kendi save sistemi.

Ben oyunu ilk çalıştırdığımda bir şey sormuştu sanırım save ile ilgili bir şeydi bende şimdi değile başmıştım sanırım Cloud save dediğin o mu acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı