RDR2 HUB optimizasyon ayarları

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
İnternette RDR2 HUB optimizasyon ayarlarını gördüm. FPS'yi yükseltiyor hem de grafiksel olarak iyileştirme yapıyor ve bulanıklığı engelliyor diyordu. Gerçekten faydalı mı? Sizce yapılmalı mı? Bir de bu ayarı yaptıktan sonra yeterince yüksek FPS alıyorsak hangi ayarları arttırabiliriz?

Grafikleri iyileştirmesi mümkün değil. En az kayıpla en çok FPS'yi almayı amaçlar.
Muhtemelen öyle bir şey evet ama grafik iyileştirmesinden kastım TAA gibi ayarlar bildiğim kadarıyla oyunu bulanıklaştırıyor. Bu tip ayarları kapatarak daha güzel gösteriyor. Şu anda HUB optimizasyon ayarları var bende. Daha fazla grafik istersem hangi ayarları açmalıyım? Ayrıca DLSS kalite ayarını kullanıyorum değiştirmeli miyim bunu?

Muhtemelen öyle bir şey evet ama grafik iyileştirmesinden kastım TAA gibi ayarlar bildiğim kadarıyla oyunu bulanıklaştırıyor. Bu tip ayarları kapatarak daha güzel gösteriyor. Şu anda Hub optimizasyon ayarları var bende. Daha fazla grafik istersem hangi ayarları açmalıyım? Ayrıca DLSS kalite ayarını kullanıyorum değiştirmeli miyim bunu?

Hocam DLSS kalite kalsın. TAA' anti-aliasing idir ve daha önce bulanıklaştırıyor gibi bir şey duymadım, doğru mudur bilmiyorum. Sisteminizi söylerseniz ve grafik ayarları bölümünün fotoğrafını atabilirseniz daha çok yardımcı olabilirim.

Eğer ekranınız 1080p ise arkadaşın söylediğini ilk olarak denemeniz daha mantıklı olur.

Eğer ekranınız 1080p ise arkadaşın söylediğini ilk olarak denemeniz daha mantıklı olur.

TAA'yı kapatmıyor ki onun bulanıklığından kurtulmanın tek yolu ya 2K da oynamak ya da çözünürlük ölçeğini en az 1.5 yapmak. 1080p kullanıyorsan DLSS kapat, ölçeği 1.5 yap.

Hocam DLSS kalite kalsın. TAA' anti-aliasing idir ve daha önce bulanıklaştırıyor gibi bir şey duymadım, doğru mudur bilmiyorum. Sisteminizi söylerseniz ve grafik ayarları bölümünün fotoğrafını atabilirseniz daha çok yardımcı olabilirim.

İnternet hatası yüzünden çoklu attı özür dilerim.

Son düzenleme:
Oyunun temeli de 2K sanırsam.

Açılıyor. Çözünürlükle alakalı bir ayarda açılmaz o da sadece ölçekleme. Ölçekleme gerçekten görüntüyü iyileştiriyor en az 1.5 olmalı bulanıklığın gitmesi için. TAA kapatılmamalı yine.

Ben RDR2' açamadım oynarken DLSS açınca DLSS'in altındaki AA'lar açılmıyordu.

Geri
Yukarı