RDR2 indirime girer mi?

mesa1922

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, geçen indirimde alamadım ama şu an almayı düşünüyorum Epic de haşa ₺379, 50 ama Steam de almak istiyorum.
Tekrar bu fiyatlara düşer mi? Yoksa Epic'den mi almalıyım?

Ek olarak;

Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition 510₺ direk bunu mu alayım? Sunduğu içerikler cazip geldi.
Ve sistemim bu oyun için yeterli mi?
AMD Ryzen 5 3600X 6 Core.
Forza 16 GB RAM.
480 GB M.2 SSD.
Zotac RTX 2060.
Gigabyte B450M sh2.

344 GB boş alan var.

Merhaba, geçen indirimde alamadım ama şu an almayı düşünüyorum Epic de haşa ₺379, 50 ama Steam de almak istiyorum.

Ek olarak;

Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition 510₺ direk bunu mu alayım? Sunduğu içerikler cazip geldi.
Forza 16 GB RAM.
480 GB M.2 SSD.
Zotac RTX 2060.
Gigabyte B450M sh2.

344 GB boş alan var.

Steam dede indirime girebilir ama Epic de alınca bir şey fark etmez. Beklemeye gerek yok ve sisteminiz yeterli diye biliyorum. Malum zam yeme ihtimali her oyunda olduğu gibi bu oyundada var.

Epic'ten neden almak istemiyorsunuz anlamadım? Sırf başarım vs. için indirimi beklemenize gerek yok alın oynayın. Zam yeme ihtimali yüksek.

Steam de sonbahar indirimin de girer. Kasım ayının 20'si gibi. Tercih sizin Steam takıntınız varsa bekleyebilirsiniz. Yoksa alın geçin.

Ek olarak;

Forza 16 GB RAM.
480 GB M.2 SSD.
Zotac RTX 2060.
Gigabyte B450M sh2.

344 GB boş alan var.
Hocam steam'den indirim beklerken zam yiyebilirsiniz.

Geri
Yukarı