Sürprizbozan RDR2 Karma ne işe yarar?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

marfix

Decapat
Daha fazla  
Oyunun doğası gereği bir aksiyon istiyorum ve yolda geçen rastgele insanları ya halatla bağlıyorum ya da soyuyorum. Cesetleri de aynı şekilde yağmalıyorum ve karmam düşe düşe kırmızı noktaya geldi artık. Bu Karma olayı oyuna direkt etki ediyor mu ne işe yarıyor? Sizce iyi olması için kasmalı mıyım? Kasması kolay mıdır? Kampıma geri döndüğümde bir tane kadın beni uyardı dışarıda çok masum insan öldürüyormuşsun Arthur diye. Bende merak ettim açıkçası.

Oyunun doğası gereği bir aksiyon istiyorum ve yolda geçen rastgele insanları ya halatla bağlıyorum ya da soyuyorum. Cesetleri de aynı şekilde yağmalıyorum ve karmam düşe düşe kırmızı noktaya geldi artık. Bu Karma olayı oyuna direkt etki ediyor mu ne işe yarıyor? Sizce iyi olması için kasmalı mıyım? Kasması kolay mıdır? Kampıma geri döndüğümde bir tane kadın beni uyardı dışarıda çok masum insan öldürüyormuşsun Arthur diye. Bende merak ettim açıkçası.
Naptın ya kardeşim. Oyunun sonunda etkili o. Hemen iyilik yapmaya başla da barı beyaza çek.

Oyunun doğası gereği bir aksiyon istiyorum ve yolda geçen rastgele insanları ya halatla bağlıyorum ya da soyuyorum. Cesetleri de aynı şekilde yağmalıyorum ve karmam düşe düşe kırmızı noktaya geldi artık. Bu Karma olayı oyuna direkt etki ediyor mu ne işe yarıyor? Sizce iyi olması için kasmalı mıyım? Kasması kolay mıdır? Kampıma geri döndüğümde bir tane kadın beni uyardı dışarıda çok masum insan öldürüyormuşsun arthur diye. Bende merak ettim açıkçası.

Ben de şu an RDR2 oynuyorum ve benim de aklıma takıldı siz sorunca. Bildiğim kadarıyla sadece oyun sonunu etkiliyor.

Naptın ya kardeşim. Gitti tüm oyun. Oyunun sonunda etkili o.
Tekrar yükseltebilir.

Ne yaptın ya kardeşim. Gitti tüm oyun. Oyunun sonunda etkili o. Hemen iyilik yapmaya başla da barı beyaza çek.

Kaldı ki belki de arkadaş toksik bir karakter RP'si ile oynamak istiyor?

Oyun sonunu ve bazı diyalogları etkiliyor. Herkese selam verin, fakirlere yardım edin ve çete kutusuna bağış yapın yükselir. Kesinlikle yükseltmenizi tavsiye ederim.

Naptın ya kardeşim. Oyunun sonunda etkili o. Hemen iyilik yapmaya başla da barı beyaza çek.
Saçma sapan yorum yapmayın, isteyen oyunu kötü biri olarak oynar isteyen iyi biri olarak.

@marfix oyundan nasıl zevk alıyorsanız öyle oynayın hocam, insanların yorumlarına kafanızı takmayın.

Saçma sapan yorum yapmayın, isteyen oyunu kötü biri olarak oynar isteyen iyi biri olarak.

@marfix oyundan nasıl zevk alıyorsanız öyle oynayın hocam, insanların yorumlarına kafanızı takmayın.
İstediği gibi oynasın. Ama sonunda göreceği şeylerden korumaya çalıştım ben. Ben tavsiye veriyorum. Seni ilgilendirmiyor.

Oyunun sonunu ve sonlara doğru olan birçok ara sahnelerdeki replikleri değiştiriyor. Böyle şeyleri kafaya takmıyorsan umursamana gerek yok ama benim oynarken vicdanım el vermiyordu.

İstediği gibi oynasın. Ama sonunda göreceği şeylerden korumaya çalıştım ben.
Sonunda göreceği şey değişecek diye adamın oyun zevkini bitirmeye çalışıyorsunuz yani? Süpersiniz hocam böyle devam👌👌👍👍👍

Geri
Yukarı