RDR2 kırıldı mı?

Biz de bunu fark etmeyiz değil mi? Ne kadar salağız be. Bir cracker grubunun veya herhangi birisinin bunu yapıp fark edilmeme olasılığı %0,1 bile değil herkesi kendiniz gibi dikkatsiz sanmayın.

Öyle bir şey yapsınlar ertesi gün tüm haber kaynaklarında haberleri çıkar "RDR2 içinde virüs varmış!!" diye başlıklarla.
Dalga geçiyor ve ironi yapıyorum?
(!) Şu işaret önemli tabii.

Araba alacak paranız yoksa arabayı çalıyor musunuz? Şaka şaka bu örneği vermeyeceğim. Diyecek bir şey bulamadım, oyun 200 TL sonuçta.
Ben oyunu bundan 3 ay önce bitirdim, 260₺ verip aldım ama oynayamayacak olan arkadaşlar için seviniyorum. Söz konusu CD Projekt Red gibi bir firma olsaydı korsan oynayanlara tepki gösterebilirdim ama Türkiye'yi zerre önemsemeyen Rockstar Games'e acımam :D

Ben oyunu bundan 3 ay önce bitirdim, 260₺ verip aldım ama oynayamayacak olan arkadaşlar için seviniyorum. Söz konusu CD projekt Red gibi bir firma olsaydı korsan oynayanlara tepki gösterebilirdim ama Türkiye'yi zerre önemsemeyen Rockstar Games'e acımam :D.

Aynen öyle oynayamayacaklar oynasın bende sevindim ben 1 sene para biriktirip almıştım😀
Bu arada iyi olmuş Rockstar'a Türkçe yama kaldırtmak öyle kolay değil(!)

Ben oyunu bundan 3 ay önce bitirdim, 260₺ verip aldım ama oynayamayacak olan arkadaşlar için seviniyorum. Söz konusu CD Projekt Red gibi bir firma olsaydı korsan oynayanlara tepki gösterebilirdim ama Türkiye'yi zerre önemsemeyen Rockstar Games'e acımam :D.
CD Projekt gördüğüm en iyi firma gerek oyunları, gerek fiyatlandırması, gerek altyazı yapmaları...
Bayılıyorum ya.
RDR 2'yi daha geçen gün aldım şimdi RDR 2 oynuyorum desem ''Korsana Hayır!'' duyarcıları gelecek, Mafıa Remake'de de aynısını yaşadım oynatmadılar bana oyunu.

Link paylaşmak yasak olmasa linki biliyorum. Belki DC falan özelden gelmek isteyen varsa atarım. Kesin virüs vardır test etmedim.

RDR2'nin kırıldığı doğrudur fakat 1.0 sürünümü kırılmış bu da demek oluyor ki buglar ve hatalar ile dolu. Oyun çıkalı tam tamına 351 gün olmuş bu süre boyunca her gün köşeye 1TL atılsaydı 250.günde rahatlıkla oyun alınabilirdi.(İndirimleri hesaba katmaz isek katarsak daha kısa sürede.) Umarım forumda korsan RDR2 kullanıp da şu hatası bu hatası konuları ile karşılaşmayız. Günde kenara 1TL atacak bütçesi yok diyip beni linç etmeye çalışan arkadaşlara cevabım ise eğer o kadar bütçesi yoksa RDR2 oyununu açacak sistemi nereden toplamış ve günde kenara 1TL atmayacak bir insan ise nasıl hayatta kalıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı