RDR2 kırıldı mı?

RDR2'nin kırıldığı doğrudur fakat 1.0 sürünümü kırılmış bu da demek oluyor ki buglar ve hatalar ile dolu. Oyun çıkalı tam tamına 351 gün olmuş bu süre boyunca her gün köşeye 1TL atılsaydı 250.günde rahatlıkla oyun alınabilirdi.(İndirimleri hesaba katmaz isek katarsak daha kısa sürede.) Umarım forumda korsan RDR2 kullanıp da şu hatası bu hatası konuları ile karşılaşmayız. Günde kenara 1TL atacak bütçesi yok diyip beni linç etmeye çalışan arkadaşlara cevabım ise eğer o kadar bütçesi yoksa RDR2 oyununu açacak sistemi nereden toplamış ve günde kenara 1TL atmayacak bir insan ise nasıl hayatta kalıyor?
Oyunun son sürümü kırmışlar. Ben çoktan bitirdim ama oynayacaklara bir şey diyemem oyunlar gerçekten çok pahalı.

Neden 'yazık' olsun? Şaka gibisiniz gerçekten...

Adam para vererek hem bilgisayarına virüs bulaştırma ihtimalini göze almıyor hem de yapımcıya emeğinin karşılığını veriyor.
Ondan dedim. Adam para vererek virüs bulaştırma ihtimalini yok ediyor ve yapımcıya emeğinin karşılığını veriyor. Ama crack indirenler parayla alanlardan çok daha fazla ben almadım ama alsaydım virüslü de olsa olmasa da boşa para vermiş gibi hissederdim. Siz belki para biriktirip bir kaç ay alıyorsunuz. Sonra oyun bedava oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı