RDR2 makine çeviri güvenilir mi?

Altugbaba

Picopat
Daha fazla  
RDR2 alacağım İngilizcem çok da iyi değil makine çevirinin Discord adresinde bulunan Türkçe yama güvenilir midir? Başka önerdiğiniz yama varsa buyurun. Yama işlerinde genelde virüs oluyor güvenemiyorum.

Ben yüklediydim 3 hafta önce. Virüs vb. yok hatta silmedim duruyor. Gerçekten uğraşmışlar yamaya. Kurarken dikkatli olun hata yapmamanız iyi olur.
1703100689753.png

Güvenilir ama istersen VT'e at linki paylaş.

Ben yüklediydim 3 hafta önce. Virüs vb. yok hatta silmedim duruyor. Gerçekten uğraşmışlar yamaya. Kurarken dikkatli olun hata yapmamanız iyi olur.
Eki Görüntüle 2059589
Hata yapmayınız derken ne demek istediniz anlamadım v8 i direkl indirip oradan yama indiriliyor sanırım denemeden konuşuyorum yapıcaklarımı anlatabilir misiniz ?

Hocam bir yama için güvenlide olsa exeli launcher kullanmak bana sıkıntılı geliyor. Bence bulabiliyorsa exesiz kullanması daha iyi olur.
Hocam genel olarak haklısınız fakat makine çeviri DC sunucusundan da bakabilirsiniz güvenilirler. Kendim de yükledim zaten Kaspersky Pre de var.

Hata yapmayınız derken ne demek istediniz anlamadım v8 i direkl indirip oradan yama indiriliyor sanırım denemeden konuşuyorum yapıcaklarımı anlatabilir misiniz ?
Hocam şöyle anlatayım size.
Makine çeviri sunucusuna gidip ''MC YAMA YÜKLEYİCİ'' uygulaması var V8 olan. onu indirip açtıktan sonra RDR2 exe yi seçip kuruyorsunuz. Yalnız her oyuna girerken font fix yapmanız gerek. Benim gibi kısayol exe oluşturup masaüstüne eklemeniz yeterli.

Sunucuda detaylı rehber + sana yardımcı olacak kişiler var.

Hocam genel olarak haklısınız fakat makine çeviri DC sunucusundan da bakabilirsiniz güvenilirler. Kendim de yükledim zaten Kaspersky Pre de var.

Hocam şöyle anlatayım size.
Makine çeviri sunucusuna gidip ''MC YAMA YÜKLEYİCİ'' uygulaması var V8 olan. onu indirip açtıktan sonra RDR2 exe yi seçip kuruyorsunuz. Yalnız her oyuna girerken font fix yapmanız gerek. Benim gibi kısayol exe oluşturup masaüstüne eklemeniz yeterli.

Sunucuda detaylı rehber + sana yardımcı olacak kişiler var.
Sağ olun hocam font fix dediğiniz olay kısayolu açıp sonra oyuna girmek midir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı