Makine Çeviri ekibi güvenilir mi?

Vallahi başlarını çevirmişler. Sonralarını da çevirmişler ise gerçekten helal olsun aşırı emek var demektir.

Hepsini çevirdilerse hazır Rockstar desteği kesmiş iken RDO bakılabilir ya.
Dedim ben bu yama iyidir diye :D

Dostum, makine çeviri ekibinden indirmeni pek tavsiye etmem. Exe ile uğraşıyorsun. İçinde çok derinlerde trojan virüsü var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Onun yerine şu videodaki yamayı kullanırsan senin için daha iyi. Ben şahsen bunu kullanıyorum. Ve kurulumu çok basit.

Öyleyse sorun yok. En nefret ettiğim şeylerden biri; makine çeviri yapıp kendime çevirmen ekibi diyenler.
Çoğu yamaları makine ama DeepL ya da GPT ile düzenlenerek hazırlanıyor. Ben çoğu yamalarını beğenmesemde bu adamlar yapmasa ücretsiz başka alternatifleri olmayacak, anonymous Netflix fiyatında resmen aylık ücreti. Yeni çıkan oyunları direkt çeviriyorlar ve para almıyorlar tek artısı bu.

Ancak RDR2 için bu yamayı kurun hocam, yapay zeka değil elle çevrilmiş bir yama.

Eki Görüntüle 2068076

İsmi *Makine Çeviri* yamalarının hepsi makine çeviri değil :)
Üstteki atılan yamayı kullanıyorum ve herhangi bir zararlı içermiyor ayrıca direkt çalışıyor. Bir yama arıyorsanız bu arkadaşın attığını kullanın. @Smuya

Ben kullanıyorum. Kullanan arkadaşlarım da var herhangi bir sorun çıkmadı font sorunu da yok. Bu arada yama tamamen makine çeviri de değil sadece ismi makine çeviri.

Online modda çalışıyor hocam ban yedirtir mi?

Hocam Rockstar Games TR yama olaylarında Online konusunda biraz sıkıntılı, hangi yamayı kullanırsanız kullanın ban riski olacaktır. Ancak benim attığım yama en iyisidir şu anda.

Virus total linki bırakmayan hiçbir yamayı indirmeyin

Geri
Yukarı