RDR2 nereden alınmalıdır?

• Konuyu başlatan Mustos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 742

Mustos

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Epic Games'de şu anda indirimler dahil 90 TL'ye alabiliyorum RDR2'yi. Steam'de ise 150 TL'ye alabiliyorum fakat ben Epic Games hesabımı satacağım yakında. Bunu düşünerek almak istiyorum. Mesela oyunu farklı bir Epic hesabına veya Steam'e aktarabilir miyim ya da en basitinden hangisinden almalıyım söyler misiniz?

Aktaramazsın. Oynayıp bitiririm onu da hesabı satarken değerlendirmiş olurum dersen Epic'ten al. Satmayacaksan, ileride de oynarım dursun diyorsan Steam. Şu an bu yazdığım mesaj aşırı gereksiz bir mesaj oldu. Zor değil yav.

Arkadaşlar, Epic Games'de şu anda indirimler dahil 90 TL'ye alabiliyorum RDR2'yi. Steam'de ise 150 TL'ye alabiliyorum fakat ben Epic Games hesabımı satacağım yakında. Bunu düşünerek almak istiyorum. Mesela oyunu farklı bir Epic hesabına veya Steam'e aktarabilir miyim ya da en basitinden hangisinden almalıyım söyler misiniz?

Steam'den almalısın Epic'in Launcher'i rezalet ötesi.

Yeni Epic hesabı açıp o hesaba satın al o zaman :D

Arkadaşlar Steam'den almaya karar verdim ve aldım şu an fakat Online geliyor mu gelmiyor mu bilmiyorum çünkü ayrı bir oyun olarak gelmedi oyun içinden mi giriyoruz Online'ye.

Yeni konular

Geri
Yukarı