RDR2 Online’da neler yapılır?

Matteach

Hectopat
RDR2 Online almayı düşünüyorum, 1-2 tane de arkadaşım var fakat genel olarak tek de girebilirim. Merak ettiğim Online modda neler yapılabilir? Görev mantığı var biliyorum ama görev yapmadan da yapılabilecek işler neler? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

RDR2 yok şu an bende. Online olanı alsam oynayabilir miyim? Bir de fiyatının 160A çıkacağını nereden biliyorsunuz.
Hayır oynayamazsın. RDR2'yi alman gerekiyor oynayabilmen için. 160 Bir kenara şuan da steam'de 299 TL. Benim önerim kış indirimlerini beklemeniz. Bayağı bir düşüyor fiyatlar. Mesela ben The Witcher 3 full paketi alıcaktım indirimde iken unuttum 23 TL olan şey şuan 75 TL . Mecbur indirimleri bekleyeceğiz.

Hayır oynayamazsın. RDR2'yi alman gerekiyor oynayabilmen için. 160 bir kenara şu an da Steam'de 299 TL. Benim önerim kış indirimlerini beklemeniz. Bayağı bir düşüyor fiyatlar. Mesela ben The Witcher 3 Full paketi alacaktım indirimde iken unuttum 23 TL olan şey şu an 75 TL. Mecbur indirimleri bekleyeceğiz.

Full paket mi bilmiyorum ama Epic Games sanırım ücretsiz oyun günlerinden birinde The Witcher 3 verecekmiş, haberin olsun.

Hayır oynayamazsın. RDR2'yi alman gerekiyor oynayabilmen için. 160 bir kenara şu an da Steam'de 299 TL. Benim önerim kış indirimlerini beklemeniz. Bayağı bir düşüyor fiyatlar. Mesela ben The Witcher 3 Full paketi alacaktım indirimde iken unuttum 23 TL olan şey şu an 75 TL. Mecbur indirimleri bekleyeceğiz.

Oynaması için RDR2'yi alması şart değil. Rockstar ayrı olarak satışa sundu RDR Online sürümünü. Yani orijinal RDR2'den bağımsız. Bu yüzden %75 indirimli satışa sunuldu ve 19 şubattan sonra 160 TL olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı