GTA Online’da Oppressor MK2 kaldırılsın

Kaldırılsın mı?

• Evet

Oy: 86 63,2%
  • Hayır

Oy: 50 36,8%

• Oy verenlerin toplamı
    136
  1. Kullanması çok zevkli.
  2. Oyunu bir miktar biliyor ve bu bağlamda rahat oynayabiliyorsanız karşı koymak basit.
  3. Geliştirme yapabilmek ve satın alabilmek için hatırı sayılır miktarda ödeme yapılması gerekiyor.

Kaldırılması çok saçma olur. 32 kişilik lobide tek başınıza görev yapmaya çalışıyorsanız bu tarz şeylere karşı koyamıyor oluşunuz garip bir durum değil.
Ok tryhard.

1. Kullanması çok zevkli.
  2. Oyunu bir miktar biliyor ve bu bağlamda rahat oynayabiliyorsanız karşı koymak basit.
  3. Geliştirme yapabilmek ve satın alabilmek için hatırı sayılır miktarda ödeme yapılması gerekiyor.

Kaldırılması çok saçma olur. 32 kişilik lobide tek başınıza görev yapmaya çalışıyorsanız bu tarz şeylere karşı koyamıyor oluşunuz garip bir durum değil.
1. Zevkli değil, basit olduğu için seviliyor.
2. Yolda kendi halinde giderken başına bela oluyorlar, sürekli bu araca karşı tetikte oynamak rahatsız edici.
3. Kullananların %99.9'u hile ile kastığı para ile alıyor. Bu herkesin bildiği bir gerçek. :D

Zaten bu saatten sonra kaldırılmaz ama umarım yeni oyunda böyle gerçeklikten uzak araçlar eklenmez. Her şeyden önce oyunun gerçekliğini bozuyor ve oyuna Saints Row ciddiyetsizliği katıyor.

Zaten bu saatten sonra kaldırılmaz ama umarım yeni oyunda böyle gerçeklikten uzak araçlar eklenmez. Her şeyden önce oyunun gerçekliğini bozuyor ve oyuna Saints Row ciddiyetsizliği katıyor.
Aslında GTA'daki tüm araçlar gerçekten bir araca dayanıyor. Örneğin Oppressor MK2, BMW R1200GS Hover. Ama oyunu Saints Row'a çeviriyor o konuda yerden göğe kadar haklısınız.

Aslında GTA'daki tüm araçlar gerçekten bir araca dayanıyor. Örneğin Oppressor MK2, BMW R1200GS Hover. Ama oyunu Saints Row'a çeviriyor o konuda yerden göğe kadar haklısınız.
Bahsi geçen araç bir konsept.

Beni güldürme bu araç benim her şeyim sen bence oyunu bırak eğer bu araca karşı kendini savunamıyorsan o senin problemin uydudan adamı indirebilirsin vs. Nükler olmasada etkili🙂

Eki Görüntüle 631560

Bu motoru görüyor musunuz? Kaldırın şu motoru! Oyunu yok etti bu alet. Her lobide en az 4 kişi bu aracı kullanıyor. Ya yanıltıcıları kaldırın ya da aracın füzelerini kaldırın! Benimle aynı fikre sahip değilseniz üzgünüm ki "tryhard" sınıfına giriyorsunuz.

1.Bu araç neden kaldırılmalı?
Çok basit. Aşırı op. Hydra ve lazer gibi uçakları 2-3 füzede patlatabiliyor. 20 tane füze taşıyor. Uçabiliyor.

2.Kaldırmak yerine gelebilecek çözümler
MK2'yi savunabilecek bir araç diyorsanız 2 dakika düşünün. Bu aracı savunabilecek ise o araç bundan da güçlü olacak ve MK2 yerine o araç kullanılmaya başlanacak.

• Füzeler iptal edilebilir.
  • Yanıltıcılar iptal edilebilir.
  • Explosive Sniper gibi bir silah eklentisi veya yeni bir silah getirilebilir.
Eski Oppressor MK1 ne güzelmiş meğer, kıymetini bilememişiz. Hydra ne güzelmiş, kıymetini bilememişiz. Online modda artık dolu bir sunucuda satış yapmanız imkansız çünkü bir kişi çıkacak Ghost organization aktifleştirip kargonuzu patlatacak. Bu araç nerflenmediği sürece oyun ilerleme katedemeyecek.
Araç güzel ama füzeler gitmeli

@KoltuktakiElektarlar Ben de öyle istiyorum ya füzeleri kaldırın ya da motorun gücünü düşürün.
Yok bende de var ama silahları sadece npcleri öldürmek için kullandım 2 3 kez çünkü almadan önce bana da çok yapılıyordu o yüzden gerek yok. Hatta şu an bana yapanları direk ya silahlı deluxomla ya da TM2 Khanjali tankımla patlatıyorum. Arada facilitymden füze de atmayı unutmuyorum. O pislikler daha bile fazlasını hak ediyorlar.

Geri
Yukarı