RDR2 oynanmalı mıdır?

Kesinlikle oynamalısın. Bana göre oyun tarihinin en iyisidir. Oynamadan önce bende merak ediyordum ne var bu kadar abartacak vs diyordum. Ama indirince anladım ki gerçekten abartılmayı hak eden bir oyunmuş.

Witcher 3 ve RDR2 oynanır mı denmez oynanır. Kesinlikle her dakikasına değer. Yavaş açılan fakat sizi çok rahat içine çekebilecek bir oyun.

Story modunu biraz oynayın, sıkılırsanız Online mode geçer level kasarsınız :D.

Arkadaşlar merhaba. Soru oldukça basit görünüyor biliyorum. Oynayan, videosunu izleyen birçok kişinin kesinlikle önerdiği bir oyundan bahsediyoruz. Ancak durum bende biraz farklı. Benim hikayeli oyunlarla aram çok yok. Neredeyse 15 senedir bilgisayar oyunları oynuyorum ve bu 15 senenin ciddi bir kısmı Knight Online, World of Warcraft gibi MMORPG oyunlarıyla geçti. Adamakıllı oynayıp bitirdiğim tek hikayeli oyun The Witcher 3 diyebilirim. Hatta durumu özetlemem gerekirse Forza Horizon 5 ilk çıktığı zaman (sanırım 1.5 ay önce) Xbox Game Pass aldım ve Forza dışında neredeyse hiç oyun oynamadım. Hellblade'i merak edip yükledim, ilk gün birkaç saat oynadım sonra onu da bıraktım. Xbox Game Pass gibi bir sürü oyunun bedava olduğu bir abonelikte bile sadece bir iki oyunu oynadım. Daha önce Steam'de de EA Play aboneliğim varken sadece Battlefield 5'in Online'daki mükemmel savaş atmosferi için hatırı sayılır süre boyunca oynamıştım. Umarım bu anlattıklarım oyun konusunda ne kadar seçici olduğumu veya yeni oyunlar deneyimlemek konusunda ne kadar çekingen olduğumu özetlemiştir.
Steam'de 50 saat üzeri en çok oynadığım oyunlar: CS:GO, GTA 5 (çoğunlukla Online), ETS 2, NBA 2K20, The Witcher 3, NBA 2K21, Sea of Thieves.
RDR 2 almam durumunda hikayeli oyun geçmişi çok kısır biri olarak sıkılma ihtimalimi de göze alarak yorum yaparsanız sevinirim.
Not: The Witcher 3'ü ve DLC'lerini oynarken ağzımın suyu akacaktı neredeyse. Hikayesi ciddi anlamda güzel olduğuna inandığım oyunları kesinlikle denemek isterim.

Overrated, yani balon. Oyun kaliteli orası doğru. Ama ne hikayesi çok etkileyici, ne de mekanikleri. Dümdüz oyun işte başarısız değil. Çok fazla yan etkinlik falan var.

Overrated, yani balon. Oyun kaliteli orası doğru. Ama ne hikayesi çok etkileyici, ne de mekanikleri. Dümdüz oyun işte başarısız değil. Çok fazla yan etkinlik falan var.
Yani yoğun olduğum için çok fazla oynayamadım henüz ama "overrated" olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Bu güne kadar abartılmasıyla beraber ne kadar başarısızlığa ve hayal kırıklığına imza atan bir çok oyun gördük. RDR 2'de şahsen o tarz bir başarısızlık ve hayal kırıklığı ben görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı