Çözüldü RDR2 oyun dosyasının yerini değiştirdikten sonra açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

spaghettisosu

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlık tam açıklayıcı değil ama açıklayayım,
Bende RDR2 vardı HDD'de, ben sıkıldım artık SSD'ye taşıyayım dedim. Klasik Türk aklı CTRL X yapıp SSD'ye attım, sonra baktım olmadı tekrar HDD'ye attım, bu sefer bazı dosyalar kayboldu, ve şu an yaklaşık 40 GB kaybım var. Sonradan öğrendim Steam'in içinden konumun değiştirildiğini. Bu kayıp dosyaları onarabiliyor muyuz Steam üzerinden? Çünkü şu anda direkt olarak 120 GB yüklemeye çalışıyor zaten oyunun yüklü olduğu yere. Yoksa mecbur silip tekrar mı yükleyeceğim 😭
Bu arada Steam'e savelenmiştir oyun değil mi?

(arkadaşlar sorun çözüldü klasörü onardım, siz siz olun uykuluyken ani kararlar almayın, size 120 GB'lık bir oyuna, ve benim durumumda yaklaşık 7 saate mâl olabilir. Ben ucuz atlattım, 34 GB kaybolmuş dosyalardan.)

Son düzenleme:
Oyun stemden aldıysanız. Steam kütüphanemizden oyunu bulup sağ tık özellikler > yüklü dosyalar> oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula yı seçip işlemi başlatın.
Bu arada hocam onu önceden denemiştim olmamıştı, ayarlardan depolamaya girdim üç noktaya tıkladım dosyaları onar diyordu tıkladım oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı