RDR2 Steam fiyatı düşerse alınır mı?

Konu sahibi her ne kadar size göre saçma bir hareket yapıyor olsa da kendi tercihi. Bu nedenle ona bunun mantıksız olduğunu söylemek yerine fiyat tahminlerinizi yazsanız daha iyi olurdu.

Ben şahsen yüzde 60-65 civarlarında indirimle 450 TL civarına düşeceğini düşünüyorum.

Steam'de indirimlerle 200-300 civarına düşer bence. O fiyata alınır ancak Epic'te varken 300 TL üstü verilmez.

O civarlara düşse Steam'den oynamak için alabilirim.

Konu sahibi her ne kadar size göre saçma bir hareket yapıyor olsa da kendi tercihi. Bu nedenle ona bunun mantıksız olduğunu söylemek yerine fiyat tahminlerinizi yazsanız daha iyi olurdu.

Ben şahsen yüzde 60-65 civarlarında indirimle 450 TL civarına düşeceğini düşünüyorum.

Onların kendi fikirleri de önem arz ediyor benim için oyun fiyatlarının uçtuğu bir dönemdeyiz.

Oynadığınız oyun aynı oyun. Niye Launcher farklı diye oynamak istemiyorsunuz? Şaka gibi gerçekten.

Steam daha güzel.

Sen al kardeşim 300 TL'ye.

Tamamdır

250 300 bandına düşebilir mi peki bir süre sonra.

Yani ne desem haklısınız.

Benim şahsi fikrim oyun fiyatlarının bir daha düşmeyecegi yönünde ancak yaz indirimleri gibi özel bir indirim döneminde yakalaman lazım. He bir de 1000 lira kesinlikle bir oyuna verilmez.

Geri
Yukarı