RDR2 Steam fiyatı düşerse alınır mı?

Materialism kavramının felsefe dışında da kullanımları var. Kitap okuyun.
Yok öyle bir şey. Varsa bile sizin "bırak materyalizmi hangisi ucuzsa oradan al" cümlenizdeki anlamı ile alakası yok. İlkokul çocuğu gibi git araştır yazacağınıza ya kaynak gösterin ya da yanılmışım diyin. Kimsenin size bir şey yapacağı yok.

Yok öyle bir şey. Varsa bile sizin "bırak materyalizmi hangisi ucuzsa oradan al" cümlenizdeki anlamı ile alakası yok. İlkokul çocuğu gibi git araştır yazacağınıza ya kaynak gösterin ya da yanılmışım diyin. Kimsenin size bir şey yapacağı yok.

a tendency to consider material possessions and physical comfort as more important than your own convenience

Tendency to consider material possessions & own convenience'ı daha ucuz olmasına rağmen aynı ürünü Epic Games üzerinden değil daha pahalı olan Steam kütüphanesi üzerinden satın almak olarak kıyaslayabiliriz. Terbiyenizi takınmanızı rica ediyorum.

Nerde ucuzsa ordan oynanır launcher vs boş bahane steam fanboyluğu yapmıyalım hadi 20 tl falan olsa neysede kaç tl fark var bu oyun indirimle en az 400 olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu Steam fanboyluğu yapmayın diyen arkadaşlara gelsin, olay fanboyluk değil.

Onu zam gelmeden düşünsen daha iyi olabilirdi.

GTA 5 alabilmiştim o zaman sadece.

Nerede ucuzsa oradan oynanır Launcher vs boş bahane Steam fanboyluğu yapmıyalım hadi 20 TL falan olsa neysede kaç TL fark var bu oyun indirimle en az 400 olur.

Epic Games kötü.

Alinir bence 500 kusur lira.

380 lira bir şey oluyor oyunları zaten okul haftalıklarım ile alıyorum genellikle pek sıkıntı olmaz benim için hem 115 lira iade gelecek bana.

Bu Steam fanboyluğu yapmayın diyen arkadaşlara gelsin, olay fanboyluk değil.

Videoları izledim haklı gerçekten.

YouTube eski videolara baktım 3 yıl önceki fiyatı 300 lira 380'e ve 450'e de var bu fiyatlar ilk çıktığı zaman o zaman için aşırı pahalı bir fiyat şimdi indirimler ile 380'e düşecek içinde bulunduğumuz dönemde oyun fiyatları bu kadar uçmuşken fiyatı normal ve hak ediyor bence Epic Games gerçekten kötü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı