RDR2 Steam fiyatı düşerse alınır mı?

Merhaba ben Epic Games'ten RDR2 aldım ama Epic Games'te olduğu için oynayasım yok. Steam'de de fiyatı 1150 lira. İndirime girerse %70 veya 80 civarı alınır mı? Steam'den?
Epic Games'den oynayınca oynama isteğim kaçıyor. O yüzden sizin de fikrinizi alayım dedim.

Hocam bende Epic'i sevmiyorum. Epic'in beleş verdiği oyunlari falan Steam'den alıyorum çünkü Launcher gerçekten berbat. Ama şu an 98 TL iken Epic'ten almanızı tavsiye ederim. Korsan indirseniz PC virüs doluyor , indiriyorsun çalışmıyor Epic'ten alın.

Ben Epic'den oyun oynarken nedense çok yalnız hissediyorum kendimi. Eğer 200 TL'ye falan düşerse alın diyeceğim ama düşmez. O yüzden Epic'den oynayın geçin.

Steam varken Epic'ten oyun falan oynanmaz hocam alın gitsin Steam'den indirime girince. Bende de Epic'te GTA 5 vardı sırf Steam'de oynamak daha zevkli diye Steam'den aldım. Steam'ın sadece Shift Tab olayı bile Epic'i ezer geçer.

Baktım şimdi aynı hissiyatı vermedi tatmin etmedi bir nevi.

Steam varken Epic'ten oyun falan oynanmaz hocam alın gitsin Steam'den indirime girince. Bende de Epic'te GTA 5 vardı sırf Steam'de oynamak daha zevkli diye Steam'den aldım. Steam'ın sadece Shift Tab olayı bile Epic'i ezer geçer.

Öyle yapacağım sabırsızlıkla bekliyorum bahar indirimlerini.

Geri
Yukarı