RDR2 Steam'de indirime girer mi?

Bence RDR2'yi uzun bir süre ücretsiz vermez. Oyun daha çıkalı çok olmadı. Benim bildiğim kadarıyla Epic Games parasını dahi ödese Rockstar izin vermeden RDR2'yi ücretsiz veremez.

GTA5, Wath Dogs 2 gibi oyunlarla da kıyaslamak yanlış diye düşünüyorum. GTA 5 eski bir oyun ve Epic Games GTA 5'i popülerite kazanmak için bedava verdi. Watch Dogs 2 gibi oyunlar da güzel ama aslında o kadar da satılmayan oyunlar olduğu için bedava verildi.

Epic'in ücretsiz verdiği kaliteli oyunlar GTA V gibi ya da Watch Dogs çıkalı 4-5 seneyi geçmiş oyunlar. RDR2 daha yeni oyun sayılır. Önümüz de cadılar bayramı indirimi var tekrardan %20'lik bir indirime girer 240 TL olur. Steam'de son zamanlar da 60 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim uyguluyor 1 defaya mahsus bu yüzden oyun 230 TL oluyor keza ben yaz indirimlerinde böyle aldım. Epic kuponun duruyor ise Epic'ten al oyun Epic'te de indirime girdiğinde 180TL'ye geliyor diye hatırlıyorum girmez maliyet aynı olursa tercihini Steam'den yana yapabilirsin. Epic Launcher arada bir sıkıntı çıkartabiliyor.

Epic'in ücretsiz verdiği kaliteli oyunlar GTA V gibi ya da Watch Dogs çıkalı 4-5 seneyi geçmiş oyunlar. RDR2 daha yeni oyun sayılır. Önümüz de cadılar bayramı indirimi var tekrardan %20'lik bir indirime girer 240 TL olur. Steam'de son zamanlar da 60 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim uyguluyor 1 defaya mahsus bu yüzden oyun 230 TL oluyor keza ben yaz indirimlerinde böyle aldım. Epic kuponun duruyor ise Epic'ten al oyun Epic'te de indirime girdiğinde 180TL'ye geliyor diye hatırlıyorum girmez maliyet aynı olursa tercihini Steam'den yana yapabilirsin. Epic Launcher arada bir sıkıntı çıkartabiliyor.
Şuan Epic Games'de indirimde zaten ve ben 200 liraya ultimate edition'u alabiliyorum kuponumla beraber ama senin dediğin Steam'da ki ise normal versiyonu yani aslında ciddi bir kar elde etmiş oluyorum. Tavsiyen nedir?

Geri
Yukarı