RDR2 Türkçe yama için program açıkken oyunda donma hissi

Bana güvenin ve şunu yapın.

MSI Afterburner ile hem yama kapalı, hem yama açık halde değerlere bakın.
Özellikle frametime grafiğinde oynamalar varsa yama açıkken, aldığınız hissiyat gayet normal.

Yamayı silin ve sisteminize kaliteli bir av ile tarama yapın. Ek olarak yama ücretsiz ise, miner koymuş olabilirler. Bu konulardan uzağım, ücretsiz mi bilmiyorum.

İnternette bedava olan yazılımları da indiremiyorsunuz sanırım virüs korkusuyla.

Hocam benim bildiğim kadarıyla Rockstar engelliyor yamayı. Bu nasıl olacak? Sırf bu sebepten dolayı oyunu korsan indirecektim. Eğer iyi çalışan bir Türkçe yaması çıkarsa alırım.
Türkçe oyun çıkartmıyorlar diye korsanla intikam almak nasıl bir mantıktır anlayamıyorum. Oynamazsın olur biter.

Türkçe oyun çıkartmıyorlar diye korsanla intikam almak nasıl bir mantıktır anlayamıyorum. Oynamazsın olur biter.
Kardeşim keşke olay Türkçe dil desteği getirmemekle kalsaydı. Adamlar Türkçe yamaları bile engelliyor.
Bana güvenin ve şunu yapın.

MSI Afterburner ile hem yama kapalı, hem yama açık halde değerlere bakın.
Özellikle Frametime grafiğinde oynamalar varsa yama açıkken, aldığınız hissiyat gayet normal.

Yamayı silin ve sisteminize kaliteli bir AV ile tarama yapın. Ek olarak yama ücretsiz ise, miner koymuş olabilirler. Bu konulardan uzağım, ücretsiz mi bilmiyorum.
Ücreti olan yamalarda var.

Kardeşim keşke olay Türkçe dil desteği getirmemekle kalsaydı. Adamlar Türkçe yamaları bile engelliyor.
Adamlar oyun dosyaları bozulmasın diye koruma koymuşlar demek. Bu nedenle de mod ya da yama oluşturulamıyordur. Dosyalarını korudukları için onlara kızamayız.

Geri
Yukarı