RDR2 Türkçe yama kare font nasıl düzenlenir?

Ağlayacağım ya neden bende böyle bu çıldıracağım.
Hallettim tamam. 3355'i yönetici açıp hemen oyuna girdim. Düzeldi biraz ilerledim. Güzele benziyor hikaye anlaşılıyor.

Tam olarak nasıl hallettin anlatabilir misin? Ben oyunu 3 gün önce yükledim ve güncel olan V9 yaması var. Sitede demişler ki Rockstar Launcher ile açın, ben oyunu Epic'den aldım Launcher ile açmaya çalışınca Epic'den giriş yapın diyor Epic'den açınca da font hatasını alıyorum.

Tam olarak nasıl hallettin anlatabilir misin? Ben oyunu 3 gün önce yükledim ve güncel olan V9 yaması var. Sitede demişler ki Rockstar Launcher ile açın, ben oyunu Epic'den aldım Launcher ile açmaya çalışınca Epic'den giriş yapın diyor Epic'den açınca da font hatasını alıyorum.
Nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. Bayadır girmedim de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı