RDR2 Türkçe karakterde kare oluyor

AslanDemir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600x
XFX Merc RX6800XT
32GB 3866Mhz RAM
800W Zalman PSU
B450M-A Pro Max
Meslek
Teknisyen
Ben ne yama kurarsam kurayım bu oyunu Türkçe yapmama rağmen oyundaki Türkçe karakterlerin bir süre sonra kare şekline dönmesi sorununu çözemedim. En son Türkçe karakterlerin bulunduğu oyun dosyasındaki harfleri düzenleyip örneğin "çalıştırmak" yerine "calistirmak" gözükmesini tercih ediyorum arkadaşlar. İşinize yararsa az önce video paylaştım farklı bir çözüm ya da bununla ilgili daha önce bir içerik bulunuyorsa konuyu kapatabilirim. Herkese iyi oyunlar.

*Videounun daha çözünürlüğü kaliteli hali yükleniyor şimdiden paylaşmak istedim.

Dosyadaki düzeltme dosyası videonun altında.

Video linki

Ben ne yama kurarsam kurayım bu oyunu Türkçe yapmama rağmen oyundaki Türkçe karakterlerin bir süre sonra kare şekline dönmesi sorununu çözemedim. En son Türkçe karakterlerin bulunduğu oyun dosyasındaki harfleri düzenleyip örneğin "çalıştırmak" yerine "calistirmak" gözükmesini tercih ediyorum arkadaşlar. İşinize yararsa az önce video paylaştım farklı bir çözüm ya da bununla ilgili daha önce bir içerik bulunuyorsa konuyu kapatabilirim. Herkese iyi oyunlar.

*Videounun daha çözünürlüğü kaliteli hali yükleniyor şimdiden paylaşmak istedim.

Dosyadaki düzeltme dosyası videonun altında.

Video linki
O yamayı silin bunu kurun, ayrıca uygulama açmaya gerek yok. Ben bunu kullanıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de bu forumda bulunan bütün yamaları denedim olmadı gittim üstüne YouTube'da 10 tane falan denedim hepsi de neredeyse birbirinin kopyası zaten diye vazgeçmişken şu video sayesinde sorunumu çözdüm. 2 haftadır sorunsuz çalışıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

O yamayı silin bunu kurun, ayrıca uygulama açmaya gerek yok. Ben bunu kullanıyorum.
Bunu da kurabilir ben bunu öneririm.

Ben YouTube üzerinden kurmuştum 10dkmi almadı millet çok uğraşmış ben direk ilk bulduğum video da halletmiştim olayı.

Belki de ben yaşıyorum bu sorunu hocam sadece :)) videodaki bütün yamaları kurdum tekrar tekrar maalesef çözüme ulaşamadım.

Makine Çeviri'nin Discord sunucusundaki yamayı denediniz mi? Daha 1 hafta önce oyunu tekrar o yamayla bitirdim, sorunsuzdu.
Yama oluyor fakat yazılar daha sonra tekrar oyuna girdiğimde kare olarak gözüküyordu hocam..

Yama oluyor fakat yazılar daha sonra tekrar oyuna girdiğimde kare olarak gözüküyordu hocam.

Hocam oyunun dosyalarına font.Fix adında bir dosya geliyordu diye hatırlıyorum. Oradan font fixi aktif edip oyuna girmeniz lazım.

Ben de bu forumda bulunan bütün yamaları denedim olmadı gittim üstüne YouTube'da 10 tane falan denedim hepsi de neredeyse birbirinin kopyası zaten diye vazgeçmişken şu video sayesinde sorunumu çözdüm. 2 haftadır sorunsuz çalışıyor.

Cevabınız için teşekkür ederim. Evet bu da bir seçenekmiş böyle bir script olduğunu bilmiyordum :))

Hocam oyunun dosyalarına font.Fix adında bir dosya geliyordu diye hatırlıyorum. Oradan font fixi aktif edip oyuna girmeniz lazım.
doğrudur hocam böyle de memnunum açıkçası yanıtlarınız umarım başkalarının da işine yarar ben bu şekilde çözdüm açıkçası en azından görüntüyü kötüleştirir gibi bir hale sokmuyor yazı fontunda. Yine hiç yoktan iyidir yani hahaha

Bunu da kurabilir ben bunu öneririm.

Ben YouTube üzerinden kurmuştum 10dkmi almadı millet çok uğraşmış ben direk ilk bulduğum video da halletmiştim olayı.
hocam dediğim gibi daha sonraki oyuna girişlerimde tekrar kutucuk haline dönüyordu. Cevabınız için teşekkür ederim. Sorunu çözülmeyen birisi olursa işini görür umarım dosyanın bu hali :))

Yeni konular

Geri
Yukarı