RDR2 Türkçe yama var mi?

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
RDR2'yi Steam uzerinden indirdim. Yakin zamanda da yeni bir ekran karti satin alacagim. Almadan once yama isini de aradan cikarmak istiyorum. Denediginiz guzel bir yama var mi? Her seyi dogru cevirmesini beklemiyorum zaten. Bir tane yama buldum. Videosunu asagiya birakiyorum. Sizce nasıl bir yama? Yardimlariniz için simdiden teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2'yi Steam uzerinden indirdim. Yakin zamanda da yeni bir ekran karti satin alacagim. Almadan once yama isini de aradan cikarmak istiyorum. Denediginiz guzel bir yama var mi? Her seyi dogru cevirmesini beklemiyorum zaten. Bir tane yama buldum. Videosunu asagiya birakiyorum. Sizce nasil bir yama? Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
En son yama çıkmıştı. Baya da iyiydi. Tüm oyunu türkçeydi. Hatırlamıyorum oyun yüklü ama şuan oynamıyorum.

Genel olarak kötü. İlk kısımları iyi ama sonraları robot çeviri. İnsan gibi çevirmesini beklemek hata olur zaten, fakat hiç İngilizce bilmeyenler için nimet. Az çok ne olduğunu anlıyorsun.

Kullanıyorum.

Videoya bakmadım ama arkadaşın attığı idi. Dh'den kurmuştum. Ana menü falan Türkçe çok hoşuma gitmişti. RDR2 hiç oynamadım bu deneyimi gamepad ile denemek istiyorum. Türkçede olması daha iyi oluyor tabii ki.

Hocam üstteki linkten RAR dosyası indirdim oyun dosyalarına attım fakat RDR2 TR Exe'ye bastığım da görev yöneticisin de çalışıyor görünüyor ama çalışmıyor.

S. A kolay gelsin yamayı yükledim 1.2 gün oynadım Steam üzerinden oynuyorum bugün güncelleme geldi ve gübcelledim sonra oyun Türkçe olmama başladı başlatıktan sonra yamayı hazır tamam diye bir şey cıkması gerekiyor cıkmıyor yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı