RDR2 ücretsiz Steam Key var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam sizin arkadaşınıza ben RDR 2 alırım atsın IBAN'ını para vericem.

Ama Offline alınca "yükle" ekranı geliyor. Ve ondan sonra da "offline moddasın" diyor yüklenmiyor.
İndirmek için dediğim şeyi yapacaksınız. Oka basıp Desktopu seçeceksiniz. Aynı şeyi söyleyen müşterilerime söyledim yaptılar.

Bir sürü kişi eğlenmek için midir, bir sıkıntısı olduğundan mıdır ya da sıkıldığından mıdır bilmem ama konuyu çok farklı yerlere çekmiş. Arkadaş hiçbirinizden oyunu vermesini istememiş, korsan indirmek için link istememiş. Size düzgünce soru sormuş. Bazı insanlar olay çıkarmayı çok seviyor galiba.

Şakaa.

Hocam 5-20 TL arası GameSatış gibi yerlerde satılır. Online oynayacaksa bilmiyorum ama.

Merhaba öncelikle. Benim bir arkadaşım var, kendisi çok RDR2 oynamak istiyor. Ama alacak parası yok. Korsan indirecekti indirtmedim. İzin vermedim ona. Yazık şimdi virüs falan bulaştırır diye, hem de emek hırsızlığı olduğu için. Şimdi kendileri sabah akşam internette ücretsiz RDR2 Steam Key arıyor. Adam bilmem kaç kere denedi de bulamadı, vazgeç sonra alırsın diyorum. Bana aynen dediği şöyle: "sen bilmiyorsun, bak göreceksin. Bir gün bulacağım. Eğer bulamazsam da biri bana hediye edecek." aynen böyle diyor. Benim anlamadığım, bulamayacak tamam da kim buna RDR2 Steam Key hediye edecek ki?

Size sorum şu, böyle internette bulabilir mi? Buna böyle verecek biri çıkar mı sizce? Ve cidden çocuk haklı mı yani internette gerçekten var mı? Bir aydınlatırsanız sevinirim anlam veremiyorum çünkü artık.

Hocam GıbırNet'in oyunları var içinde RDR2 var sanırım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    262,4 KB · Görüntüleme: 89
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    445,2 KB · Görüntüleme: 94
Fiyatlara baktım bu kadar gözüküyor atın IBAN'ları parayı atarım.
Hocam siz hacker mısınız lütfen banada öğretin. Steami hackleyip arkadaşlarıma RDR 2 alıcağım. (!)

IBAN`ı yok onun. Zaten alacak paran varsa söyliyeyim sana Steamını al ona bir tane RDR2 beni de onunla Aile paylaşımı yapmaktan kurtar.
Çünkü her oyunu mu istiyor RDR online ım var onu alıp alıp duruyor ben oynayamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı