RDR2 VS Cyberpunk 2077

Yapılacak aktivite bakımından görev harici bir şey yok mu iki oyunda da?
RDR2. Hala şüpheniz varsa;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Cp 2077 ve RDR2'yi bitirmiş olarak söylüyorum RDR2 alabilirsin, biraz da ingilizcen varsa o dünyanın içerisine girerek keyifen dört köşe olabilirsin.

Oyunu bitireli çok uzun zaman oldu. Hatırladığım kadarıyla Cyberpunk 2077 için özel güçlerini, kıyafetlerini ve ekipmanlarını geliştirmekten başka bir özellik olduğunu hatırlamıyorum. Yan görevleri ortalama seviye de yani yapılır eğlenceli görevler ve kendini tekrar eden görevler mevcut. Hikayesi fena değil kesinlikle oynanır ama RDR 2 gibi bir baş yapıt ile karşılaştırabilecek durumda olduğunu pek zannetmiyorum zaten konuları ve sunduğu özellikleri çok farklı olan 2 oyundan bahsediyoruz. Şimdi gelelim RDR2'nin özelliklerine saç, sakal özelleştirme özelliği bulunuyor. Ve oyunu oynarken kısa kestirdiğiniz saç, sakalınız zamanla uzuyor ve tercihinize göre saç ve sakalınızı tekrar kestiyorsunuz. Kıyafetlerinizi değiştirip daha güzel ve değişik tarzlar kazanabiliyorsunuz. Silahlarınız kullandıkça eskiyor ve eskisi gibi kullanışlı olmuyor. Silahlarınızı bir silah dükkanında temizletmeniz gerekiyor. Silahlarınıza desen ve renk ekleyebiliyorsunuz yanlış hatırlamıyorsam mermi çeşitliliğide bulunuyor yüksek ve düşük kaliteli ve değişik performanslarda farklı silahlarda kullanımda etki edebiliyor. Çok eğlenceli ve farklı yan görevler girdiğiniz mekanda veya rastladığınız kişi ile olan konuşmanızın bile çok farkı boyutlara ulaştığını oyunu uzun soluklu şekil de oynayarak anlayabiliyorsunuz. Hikaye kısmında başlarda 1-2 bölüm sıkıcı gibi de olsa devam edilince acayip sarıyor ve bitirmeden durmak istemiyorsunuz.

Geri
Yukarı