RDR2 vs Far Cry 6 vs AC Valhalla vs Mafia Definitive Edition

Trepeci

Hectopat
Epic Games indirimlerinde başlıkta yazdığım oyunlar çok güzel indirime girmiş. Far Cry 6 bu sene çıkmasına rağmen 110 liraya geliyor ve Far Cry seven biriyim. 3'ü 3 kez bitiren biriyim. 4'ü de severek oynadım diyebilirim ama 5'i indirimde aldım iade ettim oyunun atmosferi hiç sarmadı beni. Ama 6. oyun bir farklı hissettirir gibime geliyor o yüzden almak istiyorum. RDR2'yi kesinlikle almayı düşünüyorum herkesin çok sevdiği bir oyun ve PC'min kasmadığı nadir kaliteli oyunlardan biri. Elimde AC Odyssey var hâlen onu bitirebilmis değilim ama birkaç gün önce YouTube'da AC Valhalla ragnarok fragmanını gördüm ve acayip hoşuma gitti bu yüzden Valhalla'yı da alasım var ama PC im de güzel bir şekilde oynayabilir miyim bilmiyorum. Mafia 1'e gelecek olursam da oyunun hikayesi 9 saat kadar sürüyormuş bu yüzden bu kadar kısa bir oyunu 100 küsur lira veresim gelmedi açıkçası. Elimdeki PC i5 9300H GTX 1650 16 GB RAM'e sahip. Bu oyunlar hakkında sizin de görüşlerinizi alabilirsem sevinirim. Ayrıyeten indirimde olan güzel oyun tavsiyenizi de alabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Viking teması istiyorsan AC al. RDR2 zaten sanat eseri. Far Cry desen bütün oyunları aynı, grafiklerini güncelliyorlar her yeni oyunda. Canın hangisini çekiyorsa onu al, pişman olmamak için keyfin hangisini istiyorsa önce onu al.

Yeni konular

Geri
Yukarı